Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


- - - - -  
Wąż nie chce jeść



  • This topic is locked This topic is locked
10 replies to this topic

#1 GODI

GODI
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4388 dni
  • Poland / Pomorskie / Gdańsk
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 18 May 2012 - 01:11

Witam mam problem z pytonem królewskim kupiłem go 9 dni temu i przeszedł w tym czasie wylinke próbowałem podać pokarm trzykronie (martwy pokarm) machałem tymi......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






#2 Elti

Elti
  • Terrarysta
  • Z nami od: 5769 dni
  • Poland / Podlaskie / Białystok
  • Płeć: Kobieta

Posted 18 May 2012 - 06:20

! Nie należy przymuszać węża, a już zwłaszcza pytona królewskiego, na siłę do jedzenia, bez konkretnego powodu! Rozumiem gdyby nie jadł przez parę miesięcy i......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#3 suchus

suchus
  • Terrarysta
  • Z nami od: 5142 dni
  • Poland / Mazowieckie / Ożarów Mazowiecki
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 18 May 2012 - 11:18

2 tyg bez jedzenia u Regiusa to nic, oświwiejesz jak bedziesz sie przejmował byle tam miesiacem bez jedzenia;) ja to ci moge poradzić żebyś psa......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






#4 koobra12

koobra12
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4641 dni
  • Poland / Świętokrzyskie / Busko Zdrój
  • Płeć: Kobieta

Posted 18 May 2012 - 12:49

No dokładnie jak piszą inni , to jest właśnie urok regów. Poczekaj jeszcze troche i spróbój . Mój reg jak był mały to nie jadł......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#5 MiLLo

MiLLo
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4819 dni
  • Poland / Mazowieckie / Mława
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 18 May 2012 - 17:57

A mój reg, młodziak, z kolei nie jadł przez 2 miesiące bez ubytku na wadze. Zostawiłem pewnego dnia chomika na noc i proszę, ku mojemu......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#6 valkiriaded

valkiriaded
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4545 dni
  • Poland / Podkarpackie / Krosno
  • Płeć: Kobieta

Posted 18 May 2012 - 18:28

Moja po szejsciu miesiacach dorwała sie do szczura, wiec sie nie przejmuj jak bedzie głodna to zje próbuj co dwa tygodnie podawac bo zaczeste pottykanie......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






#7 GODI

GODI
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4388 dni
  • Poland / Pomorskie / Gdańsk
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 19 May 2012 - 02:09

Bardzo dziękuje za pomoc i rady :)


#8 Gekoneqq

Gekoneqq
  • Terrarysta
  • Z nami od: 5060 dni
  • Poland / Śląskie / Gliwice
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 19 May 2012 - 10:50

[quote]A mój reg, młodziak, z kolei nie jadł przez 2 miesiące bez ubytku na wadze. Zostawiłem pewnego dnia chomika na noc i proszę, ku mojemu......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#9 MiLLo

MiLLo
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4819 dni
  • Poland / Mazowieckie / Mława
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 19 May 2012 - 11:52

[quote][quote]A mój reg, młodziak, z kolei nie jadł przez 2 miesiące bez ubytku na wadze. Zostawiłem pewnego dnia chomika na noc i proszę, ku mojemu......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






#10 Gekoneqq

Gekoneqq
  • Terrarysta
  • Z nami od: 5060 dni
  • Poland / Śląskie / Gliwice
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 19 May 2012 - 12:20

Skoro ubity to zwracam honor :]



1 user(s) are browsing this forum

0 members, 1 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.