Skocz do zawartości

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


ifryt

Użytkownik od 07 kwi 2013
W tej chwili Niedostępny
Ostatnio aktywny sty 09 2023 15:54

Moje posty

W temacie:Zgłoszenia oszustów

17 października 2020 - 13:44

Sprostowanie.... Przesyłka wysłana jednak Poczta Polska, a dokładnie jej pracownik nie dostarczył przesyłki i awizo. Gdyby Pan Rafał odpowiedział mi lub odebrał telefon to przesyłka byłaby już odebrana. Teraz odbiorę paczkę w poniedziałek, zapewne nie będę zadowolony z zawartości. Stracone pieniądze, a odpowiedzialności nikt nie poniesie.

W temacie:Zgłoszenia oszustów

17 października 2020 - 08:10

HOiGK Rafał Światły Miedzianka 53 58-520 Janowice Wielkie

Ogłoszenia na olx dotyczące karmówkę. https://m.olx.pl/oferty/uzytkownik/na1Fh/

 

Dokonałem małego zamówienia na 100 zł. Wpłaciłem pieniądze, podałem adres do doręczenia i 12ego października dostałem informację, że "jutro wysyłam".

Nie otrzymałem przesyłki więc napisałem wiadomość z prośbą o numer nadania, aby sprawdzić gdzie ona jest (15ego). Odpowiedź nie otrzymałem, Rafał telefonu nie odbiera, na olx widoczna jest aktywność.


W temacie:Płeć Parahyny

25 kwietnia 2020 - 17:16

co to za naczynie?

 

 

Nie było pytania.... kieliszek :I 


W temacie:Zgłoszenia oszustów

22 kwietnia 2020 - 17:58

@kinggga uważaj na sklepy bo starają się dawać promocje na promocyjne produkty. Uważaj na tych co dają coś taniej, a jest tanie. Najgorsze ******y i ich trzeba się bać to ci co dają coś z gestu lub darmowo za darmo... ******y.

 

Temat pt.: Zgłoszenie oszustów....

Twój post w tym temacie. Ale nie oskarża się...

Pracujesz z prawem? Może byłeś adwokatem założycieli redwatcha. 

 

Tak tępe posty i pojawia się smuteczek...

 

PS. Jak znasz się  na prawach, wykonujesz zawód z kodeksami i ustawami to może zgłoś to do innych ludzi co pracują z prawami, kodeksami i ustawami niech zaopiekują się nim bo gość zastrasza się znęcaniem nad zwierzakami 

 

Powody tego użytkownika to wyprowadzka i że jak nikt nie kupi to wypuści na dwór

 

 

2PS.. sorry za błędy ale irytacja zmusiła mnie do szybkiego pisania. Pamiętajcie, żyjemy w Polsce praw... konstytucja, ustawy, --->tu dodaję Kingę, która chyba jest facetem (tak wnioskuję z kolejnego posta) i jej kodeksy, ratyfikowane umowy międzynarodowe, rozporządzenia,akty prawa miejscowego.... 

Skoro pracujesz z prawem to nie popełniaj prawnych błędów. Kodeks=ustawa 


W temacie:Problem z ptasznikiem

29 marca 2020 - 14:43

1. Pająk może mieć uszkodzone kończyny, ale w razie problemu sam sobie je odrzuci itp. Po kilku wylinkach odrosną i będzie spokojnie chodził. 

2. Możesz zbyt nadinterpretować jego zachowanie, zostaw mu sieć i nie odcinaj. 

 

Porady... nie denerwuj pająka, a karmówkę podawaj lekko ubitą, aby go nie atakowała © 2001-2023 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.