Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


kajtexon

Member Since 08 Jan 2026
Currently Not online
Last Active Jan 09 2026 16:35

Topics I've Started

gekon płaczący pytania

08 January 2026 - 21:14

dzisiaj rano wykluły mi się dwa gekony płaczące (są to moje pierwsze małe gekony płaczące ) mam je w małym terrarium o wymiarach 30x25x30 mają temperature około 22 stopnie i dobrą wilgotność i główna sprawa co mam zrobić bo zobaczyłem że nie chcą jeść wsadziłem im do terrarium mus owocowy w kapselku aby gdy zgłodnieją mogły zješć.






© 2001-2026 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.