Skocz do zawartości

1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?

Terraristika Hamm 14.09.2019 / Snakeday Houten 13.10.2019: Trójmiasto - Szczecin - Hamm/Houten === transport zwierząt ===

• Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
Brak odpowiedzi na ten temat

#1 Adams

Adams
  • Polska / Pomorskie / Sopot

Napisany 06 sierpień 2019 - 22:39

Najbliższe giełdy, na które się wybieram:  Terraristika Hamm 14.09.2019 , Snakeday Houten 13.10.2019

Oferuję:

-odbiór zwierząt z giełdy i dostarczenie ich do nowego właściciela - możliwość przesyłki w kraju

-przewóz zwierząt na giełdę i przekazanie ich nabywcy (w opcji również pobranie pieniędzy za zwierze i przekazanie/przelanie ich sprzedającemu

-pośrednictwo w transakcji w przypadku ograniczonego zaufania (przekazanie pieniędzy za zarezerwowane zwierze / renegocjacja ceny z Twoim udziałem, jeśli zwierze posiada wadę o której nie było wspomniane)

Uwaga: nie poszukuję zwierząt po stolikach na samej giełdzie, mogę ewentualnie zrobić rozeznanie po znajomych hodowcach PRZED giełdą, i zobaczyć czy uda się znaleźć stworzenie, którego szukasz.

Dlaczego ja?

Ponieważ można mi zaufać, mam doświadczenie i profesjonalnie podchodzę do tematu. Przede wszystkim zapewniam odpowiedzialny transport w stałej temperaturze dzięki termostatom i niezależnym ogrzewaniem (jeśli wymagane) podpiętymi do przetwornicy samochodowej. W dodatku mój pojazd ma na wyposażeniu webasto (ogrzewanie postojowe), w związku z czym w sytuacji gdy muszę się zdrzemnąć podczas jazdy lub zwierze nie zostanie odebrane (a jest na tyle duże że nie można go oddać do przechowalni) to w samochodzie dalej panują odpowiednie warunki.

Prowadzę od wielu lat hodowlę węży, w związku z czym jeżdżę po europejskich giełdach dla własnych celów. Zaletą jest także fakt, że w razie potrzeby jestem w stanie określić (również wysondować) płeć odbieranego węża i sprawdzić czy zwierze jest zdrowe - zbadać pysk, kręgosłup i ogólną żywotność, czy w przypadku szczególnych gatunków sprawdzić to o, co prosisz. W grę wchodzi także odbiór lub przekazanie gotówki w razie ograniczonego zaufania którejś ze stron.

Posiadam także dużo kontaktów w europie jeśli chodzi o hodowców węży - więc mogę w miarę możliwości sprowadzić poszukiwany gatunek.

- Jestem licencjonowanym przewoźnikiem

Pozdrawiam

Adam

tel: 531 986 648

Adam@ilovesnakes.pl

www.ilovesnakes.pl

Edytowany przez Adams, 06 sierpień 2019 - 22:43.

0 terrarystów przegląda to forum

0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów

© 2001-2019 Copyright by terrarium.pl. Korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies (punkt 1.8 regulaminu).