Jump to content

1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?

zachowania

- - - - -  
Pojemnik na odchody

• You cannot start a new topic
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1 Dagn

Dagn
  • Terrarysta
  • Z nami od: 557 dni
  • Poland / Śląskie / Gliwice

Posted 25 July 2019 - 10:13

Mamy sezon urlopowy, niektórzy pewnie wyjeżdżają, a gadziny czasem zostają same w domu. 

Jeśli ktoś zamartwia się o nawał kup (albo nawet bez wyjazdu męczy go wymienianie ręczników), to z dumą oznajmiam, że u jednego ze swoich eublesynów zainstalowałam pokrywkę od słoika w charakterze kuwety i zadziałało. Ogarnął temat w jeden wieczór i bardzo starannie trafia w sam środek ;)

Metoda działania podobna jak przy przyuczaniu do jakiegoś lepszego miejsca niż np. kratka wentylacyjna: w miejscu, gdzie lampart załatwiał się do tej pory, dajemy tę pokrywkę i kładziemy do środka kupiszcze.

To tak z cyklu hodowlane dziwactwa ;) Może kogoś taki tip zainteresuje.

Edited by Dagn, 25 July 2019 - 10:14.

Similar Topics: Pojemnik na odchody     x

#2 Jaguś

Jaguś
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2561 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa

Posted 25 July 2019 - 10:23

Ja stosowałam kawałek ręcznika papierowego z położoną starą kupką ( żeby wiedziały o co kaman) i gekony szybko załapywały, a ja miałam ułatwioną pracę : ) Brawo @Dagn ! O pokrywce nie pomyślałam, ale moje wolą robić TE rzeczy na wysokościach, a ja nie mam m-ca, żeby ją tam wcisnąć. 

#3 Dagn

Dagn
  • Terrarysta
  • Z nami od: 557 dni
  • Poland / Śląskie / Gliwice

Posted 25 July 2019 - 10:26

U reszty (Livusia i Chiana) też mam złożoną chusteczkę kładzioną na ręczniki, Junis robi na półeczkę przy drzwiach. Ale Amer robi takie mokre te kupy, że dwie warstwy ręcznika przeciekały, to musiałam coś wykminić :D

0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

© 2001-2019 Copyright by terrarium.pl. Korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies (punkt 1.8 regulaminu).