Skocz do zawartości

1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?

tematy ogólne

- - - - -  
Przesyłka ptasznika

• Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
5 odpowiedzi na ten temat

#1 essabyku

essabyku
  • Terrarysta
  • Z nami od: 47 dni
  • Polska / Lubuskie / Nowa Sól

Napisany 07 czerwiec 2019 - 16:30

Witam.

Jak długo pająk może iść pocztą? Paczkę powinien dostarczyć kurier z Pocztex, ale tak jak we wtorek została wysłana, tak do dzisiaj jej nie ma.  Czy przez weekend nic się pajączkowi nie stanie? Dodam, że pająka kupiłem na allegro od exo-feeders.

Edytowany przez essabyku, 07 czerwiec 2019 - 17:12.

Podobne tematy: Przesyłka ptasznika     x

#2 Paneg W hodowli

Paneg
  • Terrarysta
  • Z nami od: 273 dni
  • Polska / Kujawsko-pomorskie / Toruń

Napisany 07 czerwiec 2019 - 19:11

Witaj.
Pojawia się najważniejsze pytanie - czy pająk był wysłany pocztą i zwykłym listem czy został wysłany za pośrednictwem firmy Pocztex - czyli firmą kurierską wywodzącą się z poczty.
Jeżeli paczka została wysłana listem - no to jest problem bo dostarczy ja listonosz - jeżeli nie jest to paczka priorytetowa to nie masz szans śledzić przesyłki.
Jeżeli zaś paczka została nadana Pocztexem, powinieneś otrzymać numer śledzenia przesyłki.

Pająk w paczce od wtorku, to dosc kiepska sprawa... Najgorsze są upaly, bo to jest główne zagrożenie dla pająka.
Niemniej profesjonaliści potrafią pakować pająki tak aby dotarły całe i zdrowe nawet po dłuższym przebywaniu w transporcie.

Po 1. Skontaktuj się ze sprzedającym, ewentualnie sprawdź czy przesłał Ci numer przewozowy. Jeżeli go nie otrzymałeś, napisz do sprzedającego z pytaniem, jakim typem przesyłki został wysłany pająk.

Postaraj się uzyskać jak najwięcej informacji od sprzedawcy.

Jeżeli będziesz miał numer, możesz go wpisać na stronie poczty i sprawdzić gdzie znajduje się Twoja paczka.

Niemniej pozostaje mieć nadzieję że zwierzęta dojdą całe.

#3 essabyku

essabyku
  • Terrarysta
  • Z nami od: 47 dni
  • Polska / Lubuskie / Nowa Sól

Napisany 07 czerwiec 2019 - 20:21

Został wysłany paczką, sprzedawca wysłał mi numer i okazało się, że pająk jest na poczcie i będzie tam do poniedziałku do około 16 - 17. Jest jakaś szansa? Na poczcie temperatura jakaś ogromna nie jest. A pająk powinien być dobrze zapakowany, sprawdzałem jego opinię na allegro i inne osoby bardzo chwaliły.

Edytowany przez essabyku, 07 czerwiec 2019 - 20:26.

#4 VisibleNoise Online W hodowli

VisibleNoise

Koordynator w działach początkujący

• Koordynator działów
  • Z nami od: 2162 dni
  • Polska / Dolnośląskie / Wrocław

Napisany 07 czerwiec 2019 - 20:41

Powinien przeżyć.

#5 docfaq W hodowli

docfaq
  • Pomocny
  • Z nami od: 604 dni
  • Polska / Mazowieckie / Warszawa

Napisany 08 czerwiec 2019 - 18:59

Haha, exo-feeders to nikt inny jak Exo-factory, krążą pogłoski, że płaci za pozytywne oceny na allegro.pl. W każdym razie, zobacz sobie tematy o nim na forum, miejmy nadzieję, że wszystko będzie w porządku mimo wszystko. Na drugi raz omijaj sprzedawcę.  ;)

#6 VisibleNoise Online W hodowli

VisibleNoise

Koordynator w działach początkujący

• Koordynator działów
  • Z nami od: 2162 dni
  • Polska / Dolnośląskie / Wrocław

Napisany 08 czerwiec 2019 - 19:14

A teraz zauważyłam, że exo-feeders, w takim razie jest bardzo duża szansa, że nie przeżyje ;)

0 terrarystów przegląda to forum

0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów

© 2001-2019 Copyright by terrarium.pl. Korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies (punkt 1.8 regulaminu).