Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


zachowania

- - - - -  
Gekon płaczący leży na plecach




  • You cannot start a new topic
  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1 AtomicDragonfly

AtomicDragonfly
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1965 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Kobieta

Posted 14 April 2019 - 20:25

Witam! Niedawno zauważyłam, że mój gekuś kładzie się na plecach. Ma taki kamień koło lampy, gdzie chętnie przesiaduje odkąd go kupiłam. Zwykle siedzi bardziej pod......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






Similar Topics: Gekon płaczący leży na plecach     x


#2 Vulpes90 Online

Vulpes90

    Koordynator działów, Pomocny w dziale Agama brodata, Budowa, osprzęt, Terraria dla jaszczurek i sprawy techniczne

  • Koordynator
  • Z nami od: 4875 dni
  • Poland / Opolskie / Kluczbork
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 14 April 2019 - 20:33

Jak możesz wrzuć jakieś zdjęcia terrarium. Kładzenie się na plecach w przypadku gekonów płaczących nie brzmi zbyt dobrze. Jak byś mogła podaj też czym dokładnie......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#3 docfaq

docfaq
  • Koordynator działów
  • Z nami od: 2342 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 14 April 2019 - 20:40

Dobrze rozumiem, że on trzyma się kamienia, ale tak nisko się opuszcza, że plecami dotyka podłoża? O to chodzi?






#4 AtomicDragonfly

AtomicDragonfly
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1965 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Kobieta

Posted 14 April 2019 - 20:48

Terra ma 40x30x30, wyłożone kokosowym podłożem, ma miseczkę z wodą, kokosa jako skrytkę, dwie roślinki (storczyk i oplątwa) no i ten kamień. Lampę mam od......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


Edited by AtomicDragonfly, 14 April 2019 - 20:50.


#5 docfaq

docfaq
  • Koordynator działów
  • Z nami od: 2342 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 14 April 2019 - 21:09

Wiesz co, jeżeli ten kamień się nagrzewa od lampy, to nie ma niczego dziwnego w jego zachowaniu, po prostu unika przegrzania, zmniejsząc powierzchnię styku ciała......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#6 Vulpes90 Online

Vulpes90

    Koordynator działów, Pomocny w dziale Agama brodata, Budowa, osprzęt, Terraria dla jaszczurek i sprawy techniczne

  • Koordynator
  • Z nami od: 4875 dni
  • Poland / Opolskie / Kluczbork
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 14 April 2019 - 21:31


Karmię go tymi małymi muszkami nielotami (pan w terrarystycznym powiedział, że to takie owocówki nieloty, ale zabij mnie nie pamiętam......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.