Skocz do zawartości

1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?

terrarium - pozostałe tematy

- - - - -  
Budow Paludarium FOTO OŚWIETLENIE, OGRZEWANIE I WENTYLACJA

• Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
1 odpowiedzi na ten temat

#1 ILpoe

ILpoe
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4732 dni
  • Polska / Podkarpackie / Jarosław

Napisany 25 luty 2007 - 18:10

Witam:)
Pisalem pare postów wczesniej ze robie paludarium i bede zmieszczał fotki, mialem robic do poczatq budowy ale niestety brat zabral mi aprat i jest tylko jedno zdjeciei Chodzi mi ogólnie o to jaką zrobić wentylacje zeby nie parowały szyby i nie gniło nic w paludarium bedzie panowac duza wilgotnosc poniewaz bede tam hodowal rzekotki zabie., takze ląd to praktycznie błotko zrobilem wentylacje po bokach i mysle czy y to nie zamalo , nie wiem czy dac włókno czy ziemie ?. W Wodzie beda plywac neonki. Jaką użyć swietlówke aby dobrze rozwijały się rosliny w wodzie jak i na lądzie ? myślałem zeby kupić jakąs swietlówke do rozwoju zwierzakow i roslin i jakis halogenik ogrzewający 40 WAtt. Wym Paludarium (wys. 60, długosc 70, szer. 30) . A jak dam grzałke do wody to będzie cos ogrzewac? oto foto ( jak na razie troche wstretnie to wygląda :P po prawej czesci bedzie woda po lewej ląd:P wyzej wodospad i roslink) ( Jakie jeszcze nie wiem dokladnie jakie ) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d7eed38dcb41a6d9.html

Pozdrawiam i dzieki za info