Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


warunki hodowli

- - - - -  
Więcej niż jedno zwierzę to? Czyli czy można czy nie można trzymac lampartów razem?




  • You cannot start a new topic
  • Please log in to reply
8 replies to this topic

#1 maddie

maddie
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2247 dni
  • Poland / Dolnośląskie / Świdnica
  • Płeć: Kobieta

Posted 15 February 2019 - 20:52

Mam problem od 4 lat trzymam ze sobą w dużym terra gekony, 3 samice jeden samiec. Kiedy dowiadywałam się jak trzymać lamparty na każdej stronie......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register





Similar Topics: Więcej niż jedno zwierzę to? Czyli czy można czy nie można trzymac lampartów razem?     x


#2 MartaCrystal

MartaCrystal

    Pomocna w działach początkujących i Eublefar lamparci

  • Pomocny
  • Z nami od: 3014 dni
  • Poland / Łódzkie / Łódź
  • Płeć: Kobieta

Posted 15 February 2019 - 21:05

Jesli wszystko z nimi ok, to czemu nie trzymac razem? Samce sa oczywiscie terytorialne, samice bywaja, ale jesli zestaw dziala razem to bez przesady.


#3 Dagn

Dagn

    Pomocna w działach początkujących i Eublefar lamparci

  • Pomocny
  • Z nami od: 2240 dni
  • Poland / Śląskie / Gliwice
  • Płeć: Kobieta

Posted 15 February 2019 - 21:15

Na zagranicznych stronach generalnie biją za trzymanie razem ;) We wszystkich lamparcich grupach na fb, tych nie naszych, zasada "No cohabitation" jest jedną z głównych......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#4 MartaCrystal

MartaCrystal

    Pomocna w działach początkujących i Eublefar lamparci

  • Pomocny
  • Z nami od: 3014 dni
  • Poland / Łódzkie / Łódź
  • Płeć: Kobieta

Posted 15 February 2019 - 21:16

To tez zalezy jakie maja warunki, scisk, kryjowki, dostep do pokarmu.


#5 docfaq

docfaq
  • Koordynator działów
  • Z nami od: 2320 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 16 February 2019 - 20:55

Też zależy od temperamentu. Ja miałem samicę, która jednej nocy po prostu postanowiła tak zmaltretować samca, że zdechł u weterynarza. Pęknięta czaszka i takie tam.......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#6 maddie

maddie
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2247 dni
  • Poland / Dolnośląskie / Świdnica
  • Płeć: Kobieta

Posted 17 February 2019 - 19:19

Też zależy od temperamentu. Ja miałem samicę, która jednej nocy po prostu postanowiła tak zmaltretować samca, że zdechł u......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#7 sebekol

sebekol

    Moderator w działach gekony i gekon lamparci

  • Moderator
  • Z nami od: 5777 dni
  • Poland / Wielkopolskie / Poznań
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 17 February 2019 - 22:44

"America"

 

Bullshit generalnie. Sporo gekonów przeszło przez moją hodowlę i jeszcze nie miałem sytuacji, żeby rzeczywiście któryś tak nie tolerował innych, że musiałbym go......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#8 docfaq

docfaq
  • Koordynator działów
  • Z nami od: 2320 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 17 February 2019 - 22:46

@[member='maddie'], generalnie charakterek z pazurkiem, ale taką akcję zrobiła raz (a dobrze). 



#9 rftn

rftn
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3549 dni
  • Poland / Kujawsko-pomorskie / Wąbrzeźno
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 08 March 2019 - 18:13

Jak mieszkają razem od dłuższego czasu to nie powinno być problemu. Mam 2 Terra w których mam więcej niż jednego teka (3 samice i 2......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users





© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.