Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


warunki hodowli

- - - - -  
Płaz wodno-lądowy do akwa-terrarium- pomoc w wyborze dla moich możliwości.




  • You cannot start a new topic
  • Please log in to reply
12 replies to this topic

#1 Centek15

Centek15
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1895 dni
  • Netherlands
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 26 January 2019 - 22:30

Witam wszystkich.
Posiadam paludarium od ponad 7 tygodni i chciałbym w końcu wpuścić jakieś piękne i pocieszne stworzonka do części lądowej :)
Mam już sporo......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register





Similar Topics: Płaz wodno-lądowy do akwa-terrarium- pomoc w wyborze dla moich możliwości.     x


#2 egro_44

egro_44
  • Terrarysta
  • Z nami od: 7511 dni
  • Poland / Łódzkie / Łódź
  • Płeć: Kobieta

Posted 27 January 2019 - 21:00

Mhhhh, trudno bedzie dobrac plaza ze wzgledu na ta czesc wody pod powierzchnia ladowa (a moze cos zle widze?). Na pewno nie kumaki, taki wystroj......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#3 Centek15

Centek15
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1895 dni
  • Netherlands
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 28 January 2019 - 13:19

Na prawdę żadna żabka nie jest wodno-lądowa? Oczywiście wyjść z wody jest kilka po korzeniu w górę.
Co ewentualnie mogę przerobić, żeby mieć rybki i......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register

Edited by Centek15, 28 January 2019 - 15:18.






#4 docfaq

docfaq
  • Koordynator działów
  • Z nami od: 2320 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 28 January 2019 - 23:16

Z racji mocno ograniczonej powierzchni lądowej chyba tylko nadrzewne zwierzęta można brać pod uwagę. Ewentualnie traszki (na przykład Pleurodeles waltl), ale one raczej nie są......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#5 Centek15

Centek15
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1895 dni
  • Netherlands
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 30 January 2019 - 11:16

W weekend zmieniam aranżację i dodaje kilka rzeczy, lądu będzie troszkę więcej i dużo więcej miejsca do skakania, gałęzie itp zostaną dodane,, a decyzja o......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register

Edited by Centek15, 30 January 2019 - 11:22.


#6 ArturI

ArturI
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3109 dni
  • Poland / Mazowieckie / Mińsk Mazowiecki
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 30 January 2019 - 14:10

Z racji mocno ograniczonej powierzchni lądowej chyba tylko nadrzewne zwierzęta można brać pod uwagę. Ewentualnie traszki (na przykład Pleurodeles......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#7 Centek15

Centek15
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1895 dni
  • Netherlands
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 30 January 2019 - 20:01

Z tymi kumakami bardzo dobry pomysł. Czytałem o nich, ale nie wziąłem ich na początku pod uwagę, umknęły mi.

Wybieram się do profesjonalnego sklepu z......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#8 docfaq

docfaq
  • Koordynator działów
  • Z nami od: 2320 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 30 January 2019 - 22:22

@[member='ArturI'], nie wspominałem o kumakach, bo wydaje mi się, że w tym paludarium mają za mało lądu. 



#9 egro_44

egro_44
  • Terrarysta
  • Z nami od: 7511 dni
  • Poland / Łódzkie / Łódź
  • Płeć: Kobieta

Posted 31 January 2019 - 19:37

A ja chyba wyraznie napisalam, ze taki wystroj nie dla kumakow. Przypuszczam, ze niektorzy po prostu nie czytaja wczesniejszych postow.
Kumaki sa zabkami bardzo wdziecznymi......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


Edited by egro_44, 31 January 2019 - 19:39.






#10 ArturI

ArturI
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3109 dni
  • Poland / Mazowieckie / Mińsk Mazowiecki
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 31 January 2019 - 22:33

Nie chciałbym jakichś spinek ale to, że jest w pionie nie przeszkadza bo przestrzeń dna jest wystarczająca. Sam trzymam kumaki w terrarium 60x50x80 - góra......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register




0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users





© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.