Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


warunki hodowli

- - - - -  
Różnice w standardzie opieki




  • You cannot start a new topic
  • Please log in to reply
13 replies to this topic

#1 Dagn

Dagn

    Pomocna w działach początkujących i Eublefar lamparci

  • Pomocny
  • Z nami od: 2261 dni
  • Poland / Śląskie / Gliwice
  • Płeć: Kobieta

Posted 25 January 2019 - 09:27

Cześć :)

Dziś chciałam z Wami podywagować na temat, który mnie zastanawia od dłuższego czasu.

Bywam czasem, w celu nabycia dodatkowego doświadczenia czy podłapania ciekawostek,......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






Similar Topics: Różnice w standardzie opieki     x


#2 Vulpes90

Vulpes90

    Koordynator działów, Pomocny w dziale Agama brodata, Budowa, osprzęt, Terraria dla jaszczurek i sprawy techniczne

  • Koordynator
  • Z nami od: 4873 dni
  • Poland / Opolskie / Kluczbork
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 25 January 2019 - 11:47

Szkoda, że temat nie jest o agamach miałbym więcej do powiedzenia :p ale też miałem kilka porównań między różnymi zagranicznymi hodowlami, zapisałem się na różne......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#3 Dagn

Dagn

    Pomocna w działach początkujących i Eublefar lamparci

  • Pomocny
  • Z nami od: 2261 dni
  • Poland / Śląskie / Gliwice
  • Płeć: Kobieta

Posted 25 January 2019 - 11:57

Hmm, w sumie mnie tylko zafrapowały te akwaria i maty grzewcze. 
Jeśli się przy agamach to zazębia, to możesz przenieść do ogólnego działu. Pamiętam, że......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#4 Qras94

Qras94
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3430 dni
  • Poland / Lubelskie / Opole Lubelskie
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 25 January 2019 - 15:46

Akwarium nie jest tak straszne jak ogólnie się to mówi, przy odpowiednim użyciu można tylko po co sobie komplikować życie jak terrarium sprawdza się lepiej......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#5 Vulpes90

Vulpes90

    Koordynator działów, Pomocny w dziale Agama brodata, Budowa, osprzęt, Terraria dla jaszczurek i sprawy techniczne

  • Koordynator
  • Z nami od: 4873 dni
  • Poland / Opolskie / Kluczbork
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 25 January 2019 - 18:55

@[member='Dagn'] no właśnie nie wiem na ile się to zazębia, u agam trzymanych w akwariach bardzo częstym problemem jest obity pyszczek, agamy potrafią z całej......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#6 docfaq

docfaq
  • Koordynator działów
  • Z nami od: 2340 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 25 January 2019 - 20:06

Ani akwarium, ani brak żarówki grzewczej nie jest błędem w hodowli. Oczywiście istnieje tutaj ryzyko stworzenia złych warunków hodowlanych, ale jest ono takie samo jak......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#7 Qras94

Qras94
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3430 dni
  • Poland / Lubelskie / Opole Lubelskie
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 25 January 2019 - 20:18

No spora w tym prawdy, ale to zachłyśnięcie się zachodnia kultura to chyba jakieś kompleksy[emoji6] z polską terrarystyka wcale nie jest tak źle, ludzie miewają......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#8 docfaq

docfaq
  • Koordynator działów
  • Z nami od: 2340 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 25 January 2019 - 21:03

@[member='Qras94'], wiem, o czym mówisz, ale nie nazwałbym tego zachłyśnięciem się i kompleksami. Z mojej obserwacji po prostu wynika, że to, co jest w Polsce......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


Edited by docfaq, 25 January 2019 - 21:05.


#9 Qras94

Qras94
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3430 dni
  • Poland / Lubelskie / Opole Lubelskie
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 25 January 2019 - 21:15

No ale zbiornik, jego wyposażenie od żarówki też się nagrzewa, też gromadzi ciepło i oddaje je później. Żarówka działa podobnie jak słońce i jeśli chcemy......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register

Edited by Qras94, 25 January 2019 - 21:16.






#10 docfaq

docfaq
  • Koordynator działów
  • Z nami od: 2340 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 25 January 2019 - 21:29

@[member='Qras94'], mi nie chodzi o ustalanie, który sposób jest lepszy, źle mnie zrozumiałeś. 

 

Argument "dno" ma raczej słabą moc przebicia. Dlaczego nie jest lepsza?......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register




0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.