Jump to content

1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?

biotop

- - - - -  
Podgatunki boa dusiciela które nie potrzebują wysokiej wilgotności.

• You cannot start a new topic
  • Please log in to reply
1 reply to this topic

#1 crazy_T

crazy_T
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3736 dni
  • Poland / Wielkopolskie / Poznań

Posted 11 January 2019 - 23:30

Witam. Bardzo długo nie udzielałem się na forum. To już 15 lat mija kiedy miałem ostatni raz styczność z moim ( niestety sprzedanym) boaskiem.

Moje pytanie to które podgatunki boa dusiciela nie potrzebują zbyt dużej wilgotności w hodowli ?  Z tego co się orientuję to z meksykańskiej pustyni itp.

A jakie wasze opinie ?  Co sądzicie o boa argentyńskim i jego wymaganiach ?  Pytam bo jak zdecyduje się jeszcze na hodowanie boa to nie chciałbym mieć w terrarium "parownika i sauny" bo wiem że to łatwa droga do pojawienia się roztoczy itp.a tego bym nie zniósł ( wiem bo miałem ten problem). Uważam że terrarium w stylu stepowym pustynnym jest jakby lepsze w utrzymaniu ale z gatunkiem boa trochę się to "kłóci"  Dlatego takie moje pytanie.  Pozdrawiam.

Similar Topics: Podgatunki boa dusiciela które nie potrzebują wysokiej wilgotności.     x

#2 Boa1982

Boa1982
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1904 dni
  • Poland / Wielkopolskie / Luboń

Posted 20 January 2019 - 18:40

Crazy, słuchaj, roztocza same z siebie się nie biorą. To nie wysoka wilgotność powoduje, że się zjawiają, tylko ich zawleczenie.
Boa imperator muszą mieć określoną wilgotność, ale bankowo nie jest to sauna/parownik.

0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

© 2001-2019 Copyright by terrarium.pl. Korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies (punkt 1.8 regulaminu).