Skocz do zawartości

1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?

zdrowie

Modliszka po zwymiotowaniu przestaje jeść i jakby schnie

- - - - -

• Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
2 odpowiedzi na ten temat

#1 FamilyAgression

FamilyAgression
  • Nowy terrarysta
  • Z nami od: 30 dni
  • Polska / Małopolskie / Oświęcim

Napisany 24 sierpień 2018 - 23:52

Witam, na początku napiszę, że zacząłem swoja przygodę z modliszkami jakiś miesiąc temu. Kupiłem w sumie 2 Modlichy L4 (Samiec, samica) przy czym dostałem 3 w gratisie (1 L4 i 2x najprawdopodobniej L1-2). Obecnie sprawa wygląda tak, że jeżeli chodzi o te małe to ostatnia konająca właśnie dziś jest w stadium l3-4. Do rzeczy. Te, które były w L4 rozwijają się prawidłowo, jedzą i w ogóle, natomiast z małymi też było w porządku i gdzieś.....................czytają więcej tylko zalogowani terraryści. Proszę zaloguj się lub zarejestruj się jeśli nie posiadasz jeszcze konta.

Podobne tematy: Modliszka po zwymiotowaniu przestaje jeść i jakby schnie     x

#2 Bart2 W hodowli

Bart2
  • Terrarysta
  • Z nami od: 153 dni
  • Polska / Wielkopolskie / Wągrowiec

Napisany 26 sierpień 2018 - 17:39

Byłoby dobrze, gdybyś podał gatunek modliszki...zdarza się że modliszki zdychają z niejasnych przyczyn ( niekoniecznie z winy hodowcy ). Nie wiem jednak o jakim gatunku mowa, więc jak na razie tyle można powiedzieć...

pozdrawiam

#3 FamilyAgression

FamilyAgression
  • Nowy terrarysta
  • Z nami od: 30 dni
  • Polska / Małopolskie / Oświęcim

Napisany 27 sierpień 2018 - 08:02

Gatunek to Sphodromanti „Modliszka Gwinejska” sp Blue Flashkurcze, jak pisałem posta było, że trzeba podać gatunek modliszki, a nic się faktycznie nie wyświetliło na ten temat po zamieszczeniu posta.

Tutak ta modliszka, która kończyła swój żywot. Odwłok zaczął się robić stopniowo biały, aż cała modliszka taka się stała. Dostrzegłem przed śmiercią, że chciała się koniecznie dostać do swojego odwłoka, bo próbowała go do siebie zbliżyć, ale jakby brakowało jej sił.
https://ibb.co/mGUZq9

Edytowany przez FamilyAgression, 27 sierpień 2018 - 08:16.

0 terrarystów przegląda to forum

0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów

© 2001-2018 Copyright by terrarium.pl. Korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies (punkt 1.8 regulaminu).