Skocz do zawartości

1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?

żywienie

Agama Brodata nie chce jeść z miseczki

- - - - -

• Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
3 odpowiedzi na ten temat

#1 Danrox

Danrox
  • Terrarysta
  • Z nami od: 319 dni
  • Polska / Małopolskie / Chrzanów

Napisany 09 kwiecień 2018 - 10:20

/* /*

Data zakupu : 10.02.2018
Pochodzenie: prywatna hodowla
Długość Ciała : 24 cm
Waga : 30g
Liczba sztuk w terrarium : 1
Wielkość terrarium :130x70x70
Rodzaj stosowanego podłoża : Ręcznik papierowy
Temperatura dzień/noc : Wyspa ciepła 39-41*C, chłodna strefa 27*C ,średnio 35*C, noc 21-22*C
Wilgotność : chłodna strefa 45-60% wyspa Ciepła 20-30% 2 razy dziennie spryskuję terrarium
Rodzaj stosowanego oświetlenie %UVB,data rozpoczęcia użytkowania,dzienna liczba godzin użytkowania :12.5h Super Reptile UVB 10.0 30W 90cm/10.02.2018/grzewcza zwykła lustrzanka 60W
Suplementacja : Zoo med Repti.....................czytają więcej tylko zalogowani terraryści. Proszę zaloguj się lub zarejestruj się jeśli nie posiadasz jeszcze konta.

Załączone pliki

Edytowany przez Danrox, 11 kwiecień 2018 - 18:27.

Podobne tematy: Agama Brodata nie chce jeść z miseczki     x

#2 Vulpes90

Vulpes90

Pomocny w dziale Agama brodata, Budowa, osprzęt, Terraria dla jaszczurek i sprawy techniczne

• Moderator
  • Z nami od: 2772 dni
  • Polska / Opolskie / Kluczbork

Napisany 09 kwiecień 2018 - 11:58

Super Reptile UVB 10.0 30W 90cm/10.02.2018

Super Reptile to chińskie lampki UVB, producent to LubyChina. Nigdy nie widziałem żadnych badań tych lamp, ale istnieje duże prawdopodobieństwo, że te lampy emitują tyle UVB co nic. O wiele lepiej sprawdzają się lampy Arcadia (nie mylić z reptiles systems) T5 12% i 14% w zależności jakie odległości będziesz miał od lampy, no i taką lampę możesz spokojnie wymienić po roku, mając pewność, że.....................czytają więcej tylko zalogowani terraryści. Proszę zaloguj się lub zarejestruj się jeśli nie posiadasz jeszcze konta.

#3 Danrox

Danrox
  • Terrarysta
  • Z nami od: 319 dni
  • Polska / Małopolskie / Chrzanów

Napisany 09 kwiecień 2018 - 12:35

/* /*

@[member='Vulpes90'] Świetlówka ma nadrukowany znaczek CE. za świetlówkę zapłaciłem 60 zł ale zamówiłem świetlówkę z exo terra rapid-glo 10.0 ale sprzedawca stwierdził ze niema jej na stanie wiec zaproponował mi tą. Z tego co czytałem ta świetlówka daje faktycznie tyle uvb ile jest napisane ale wątpię żeby po pół roku dawała tyle samo UVB. dlatego zamówiłem Arcadia D3+ 12%. i według Pani doktora Gizmo rozwija się prawidłowo :) próbowałem głodówki 2 dni i nic tylko.....................czytają więcej tylko zalogowani terraryści. Proszę zaloguj się lub zarejestruj się jeśli nie posiadasz jeszcze konta.

#4 Vulpes90

Vulpes90

Pomocny w dziale Agama brodata, Budowa, osprzęt, Terraria dla jaszczurek i sprawy techniczne

• Moderator
  • Z nami od: 2772 dni
  • Polska / Opolskie / Kluczbork

Napisany 10 kwiecień 2018 - 21:34

To ciekawe z tym CE :) na większości zdjęć z różnych aukcji nigdzie go nie było dlatego też mnie to zastanawiało. Świetlówki T5 ogólnie są lepsze od T8.

Najwyraźniej trafiłeś na wybrednego osobnika i woli jak mu się podaje pod pyszczek ;) Ładne terrarium tak przy okazji :)

0 terrarystów przegląda to forum

0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów

© 2001-2017 Copyright by terrarium.pl. Korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies (punkt 1.8 regulaminu).