Skocz do zawartości

1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?

żywienie

Agama Brodata Brak apetytu

- - - - -

• Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
3 odpowiedzi na ten temat

#1 Filip20046

Filip20046
  • Terrarysta
  • Z nami od: 688 dni
  • Polska / Wielkopolskie / Poznań

Napisany 23 grudzień 2017 - 16:52

/* /*

Witam mam od ponad roku agamę brodatą . Zimowała 6 tyg. a gdy się obudziła od ponad tygodnia nie je. Staram się jej wmuszać jedzenie

otwierając pyszczek.Nie wiem co mam zrobić ponieważ agama wygląda marnie. Stała temperatura powyżej 25 stopni gdy się wygrzewa ponad 30 stopni. Ma stały dostęp do Lampy UVB oraz do lampy grzewczej

Agamka normalnie funkcjonuje chodzi po terrarium i wygrzewa się Na wyspie ciepła ma trochę ponad 40 stopni. Badana była.....................czytają więcej tylko zalogowani terraryści. Proszę zaloguj się lub zarejestruj się jeśli nie posiadasz jeszcze konta.

Edytowany przez Filip20046, 23 grudzień 2017 - 19:18.

Podobne tematy: Agama Brodata Brak apetytu     x

#2 VisibleNoise W hodowli

VisibleNoise

Moderator w działach początkujący

• Moderator
  • Z nami od: 1797 dni
  • Polska / Dolnośląskie / Wrocław

Napisany 23 grudzień 2017 - 18:14

Było badanie na pasożyty? I jaka jest temperatura na wyspie ciepła? Bo jeśli 30° to o 10° za mało, powinno być ok 40°.

#3 Filip20046

Filip20046
  • Terrarysta
  • Z nami od: 688 dni
  • Polska / Wielkopolskie / Poznań

Napisany 23 grudzień 2017 - 19:12

/* /*

Agamka była badana przed zimowaniem jakieś 8 tygodni temu . Na wyspie ciepła ma trochę ponad 40 stopni.

#4 Oxylane4

Oxylane4
  • Terrarysta
  • Z nami od: 585 dni
  • Polska / Dolnośląskie / Jelenia Góra

Napisany 05 styczeń 2018 - 11:07

Mojej po zimowaniu wmuszałem dubie, ale moja nie zmarniała przez jakies 2miesiące wcale, jeśli wyraźnie spadła jej masa ciała to musisz karmić ją przymusowo, jaką masz karmówke? Dobrze że normalnie funkcjonuje,jeśli nie było żadnych pasożytów powinna dojsc do siebie, daj jej np. jeszcze 5dni, próbuj karmić codziennie, jeśli nie będzie jadła-do weta. No chyba że bardzo się o nią boisz to leć do weta od razu ale prawdopodobnie powie Ci to samo, mozesz tez poprosić.....................czytają więcej tylko zalogowani terraryści. Proszę zaloguj się lub zarejestruj się jeśli nie posiadasz jeszcze konta.

0 terrarystów przegląda to forum

0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów

© 2001-2017 Copyright by terrarium.pl. Korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies (punkt 1.8 regulaminu).