Jump to content

1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?

tematy ogólne

- - - - -  
Straszyk

• You cannot start a new topic
  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1 Willy

Willy
  • Terrarysta
  • Z nami od: 505 dni
  • Poland / Podkarpackie / Leżajsk

Posted 11 September 2017 - 10:03

A witam. Czy jest możliwość hodowli w jednym terrarium straszyka australijskiego i powiedzmy filipińskiego lub olbrzymiego? Nie zaszkodzą sobie nawzajem ?

Similar Topics: Straszyk     x

#2 VisibleNoise W hodowli

VisibleNoise

Moderator w działach początkujący

• Moderator
  • Z nami od: 1920 dni
  • Poland / Dolnośląskie / Wrocław

Posted 11 September 2017 - 10:08

Wymagana wilgotność i temperatura musi być taka sama dla obydwóch gatunków, i nie trzymaj liśćców albo Heteropteryx dilatata z innymi straszykami bo przypominają z wyglądu liście i jest szansa że inny gatunek straszyków je obgryzie.

#3 Willy

Willy
  • Terrarysta

Posted 11 September 2017 - 10:15

Ok to czyli australijski i olbrzymi nie ma problemu ?

#4 VisibleNoise W hodowli

VisibleNoise

Moderator w działach początkujący

• Moderator
  • Z nami od: 1920 dni
  • Poland / Dolnośląskie / Wrocław

Posted 11 September 2017 - 10:53

Olbrzymi wymaga nieco wyższej wilgotności i jest też bardzo ciężki, mógłby zrzucić przez przypadek straszyka australijskiego podczas wylinki. Nie wiem czy nie będą się też nawzajem obgryzać. Mam straszyki olbrzmie i są strasznie nieporadne i bardzo dużo jedzą. Kiedyś na forum ktoś pisal, że trzyma razem australijskie i filipinskie i że wszystko jest ok, ale tego nie zagwarantuje (w tym przypadku też jest różnica w wymaganej wilgotności). No i najważniejsze o czym zapomniałam w poprzednim......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register

#5 Willy

Willy
  • Terrarysta

Posted 11 September 2017 - 11:04

Ok rozumiem. Dzięki za info

#6 Gołab

Gołab
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2370 dni
  • Poland / Śląskie / Gliwice

Posted 10 October 2017 - 20:30

Z doświadczenia filipińskie bym oddzielił i nie trzymał z innymi gatunkami. Bardzo żarłoczne. Jedzą wszystko nawet moskietierę mi zaczęły zjadać mimo odpowiednio dużego pojemnika i świeżych liści. Możliwe bardzo podgryzanie innych owadów i siebie nawzajem. tylko z tym gatunkiem miałem kiedykolwiek aż taki problem i teraz są osobno.

0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

© 2001-2018 Copyright by terrarium.pl. Korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies (punkt 1.8 regulaminu).