Skocz do zawartości

1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?

Młode z 2019 - KKGecko - Gekony Orzęsione (Correlophus "Rhacodactylus" Ciliatus) Na Sprzedaż / Karma Repashy 3.2

• Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
Brak odpowiedzi na ten temat

#1 QQxQ

QQxQ

Moderator w działach jaszczurkowych, Pomocnik w dziale giełdowym

• Moderator
  • Z nami od: 2764 dni
  • Polska / Podlaskie / Bielsk Podlaski

Napisany 12 styczeń 2016 - 17:29

baner.png

Witam
Mam do sprzedania  młode Gekony Orzęsione (Correlophus (Rhacodactylus) Ciliatus) wyklute w mojej hodowli.
Maluchy samodzielnie polują na (Świerszcze Bananowe,Karaczany Tureckie) oraz jedzą karmę (Repashy 3.2,BPZ,Pangea,Clarks).
Wszystkie sprzedawane przeze mnie Gekony są zdrowe bez ubytków chyba że są jakieś UWAGI (np.Brak Ogonka).

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Do sprzedania posiadam kilka Nsexów z 2019r. w wieku do 3 miesięcy

(Daty klucia są mi znane i podaję je przy zakupie).

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

!! Promocja !!

Nowe Ceny (Wszystkie Młode Wyklute W 2019)

W celu uzyskania informacji oraz zdjęć proszę o kontakt przez Forum lub Stronę Hodowli

Przy zakupie kilku szt. dodatkowy Rabat

Karma Repashy 3.2

Do zakupionych gekonów mogę odsprzedać nadwyżkę karmy Repashy 3.2

Minimalna ilość 100G
                                                Data ważności Wrzesień 2019R.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ceny zaczynają się od 100ZŁ

Zapraszam do kontaktu PW lub przez Stronę Hodowli !!

Zapraszam> www.KKGecko.pl<Zapraszam

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Zdjęcia Poglądowe Aktualna Oferta na Stronie Hodowli

mk30b.jpgmm53a.jpgmm51.jpgmk35a.jpgDSC_0653.jpgmk6.jpgd.jpgmk24a.jpgmk21.jpg

Zdjęcia Poglądowe Aktualna Oferta na Stronie Hodowli

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

KONTAKT :
Pw
GG: 1884187

Tel: Podaję przez PW
www.KKGecko.pl

Wysyłka :
PKS - 20 ZŁ +  ( Mogą być doliczone dodatkowe koszta.)
PKP - 30 ZŁ + ( Mogą być doliczone dodatkowe koszta.)

Odbiór osobisty

Wysyłki PKS i PKP jeśli jest bezpośrednie połączenie między Twoim Miastem ,a Miastem Bielsk Podlaski lub Białystok.

Powyższe ogłoszenie ma charakter czysto informacyjny nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu KC.

Dla wyszukiwarki: Bielsk Podlaski,Białystok, Podlaskie,Podlasie,Gekony Orzęsione,Gekon Orzęsiony,Correlophus (Rhacodactylus) Ciliatus,Full Pinstripe,Red,Black & Cream,Red Cream,KKGecko ,KK Gecko, Hodowla.Nazwa polska:

0 terrarystów przegląda to forum

0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów

© 2001-2019 Copyright by terrarium.pl. Korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies (punkt 1.8 regulaminu).