Skocz do zawartości

1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?

warunki hodowli

- - - - -  
Wymiary dla dwóch pytonów

• Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
5 odpowiedzi na ten temat

#1 Memento

Memento
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2272 dni
  • Polska / Dolnośląskie / Wrocław

Napisany 07 wrzesień 2014 - 17:42

Pytanie do doświadczonych hodowców pytonów królewskich. Odp typu: że nie można trzymać dwóch, od razu dziękuje bo można trzymać. Wiem że musi być dużo kryjówek, karmić oddzielnie itp
Potrzebuje tylko informacji jakie powinno mieć wymiary minimalne terrarium dla dwóch pytonów królewskich(szczególnie chodzi mi o długość) aby nie było im za ciasno.

Edytowany przez luki79, 21 styczeń 2015 - 22:34.

Podobne tematy: Wymiary dla dwóch pytonów     x

#2 dzoodzoo

dzoodzoo

Moderator na działach wężowych !!

• Moderator
  • Z nami od: 2246 dni
  • Polska / Lubuskie / Nowa Sól

Napisany 07 wrzesień 2014 - 18:09

nie zaskoczyłem i się nie czepiam. ;-)

#3 luki79

luki79

Terrarysta

• Terrarysta
  • Z nami od: 2652 dni
  • Polska / Śląskie / Bielsko-Biała

Napisany 07 wrzesień 2014 - 20:17

Posty nie w temacie ukryte. Co do wymiarów musisz czekać, może wypowie się jakiś hodowca regów

#4 kokiesz

kokiesz
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4820 dni
  • Polska / Śląskie / Radlin

Napisany 09 wrzesień 2014 - 18:10

Dla dwóch dorosłych osobników terrarium o wymiarach 120x60-70 spokojnie wystarczy... zrób kilka kryjówek, zakamarków i powinno być w porzadku. Oczywiście tak jak wspomniałeś karmić oddzielnie. Musisz też wziąć pod uwagę fakt, że regiusy są wężami dosyć płochliwymi i obecność drugiego osobnika może jednego z nich stresować.. a to może nieś za sobą np głodówki.

Polecam także trzymać 2 osobniki tej samej płci, jesli już koniecznie musisz trzymać je razem.

#5 Adrian88

Adrian88
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2734 dni
  • Polska / Pomorskie / Ustka

Napisany 10 wrzesień 2014 - 08:00

Kokiesz nie do końca się można z Tobą zgodzić.... moim zdaniem to bardziej cecha charakteru danego osobnika... a wracając do tematu kokiesz dobrze napisał 120x60x70 wystarczy lecz jeśli masz możliwość to zrób im dł 150 wys 100 gł 60   będziesz mógł wytężyć wyobraźnie i porobić im nie tylko fajne kryjówki ale też poziomy z gałęzi itp ... nie słuchaj tego jak Ci ktoś napisze że im większe tym bardziej leniwe i się nie wspinają........................czytają więcej tylko zalogowani terraryści. Proszę zaloguj się lub zarejestruj się jeśli nie posiadasz jeszcze konta.

Edytowany przez Adrian88, 10 wrzesień 2014 - 08:03.

#6 Memento

Memento
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2272 dni
  • Polska / Dolnośląskie / Wrocław

Napisany 16 wrzesień 2014 - 09:55

Dzięki wszystkim za odp
Aktualnie mam regus w terrarium 157x57x57 i wcale nie jest leniwy a nawet jest bardziej aktywy od czasu kiedy przeniosłem go z mniejszego terrarium, więc wiem ze niektórzy mówią bzdury co do wielkości terrariów itp

0 terrarystów przegląda to forum

0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów

© 2001-2018 Copyright by terrarium.pl. Korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies (punkt 1.8 regulaminu).