Skocz do zawartości

1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?

- - - - -  
Jak myślicie....

• Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
15 odpowiedzi na ten temat

#11 InneCzasy

InneCzasy
  • Terrarysta
  • Z nami od: 5662 dni
  • Polska / Łódzkie / Zgierz

Napisany 05 wrzesień 2005 - 00:50

U nas tez zdarzają się ludzie, którzy robią takie akcje ( chyba głównie po to trzymają te zwierzaki) by robić hallo wokół własnej osoby. Chodzi mi o tego pana Zygmunta (czyt. kretyna ) z Wrocławskiego pl. Dominikańskiego. Tu chciałem pozdrowić pana Zygmunta i polecić dobra klinikę psychiatryczną w Sieniawce w woj. Dolnośląskim.

Podobne tematy: Jak myślicie....     x

#12 Gość_Anonymous_*

Gość_Anonymous_*
  • Gość

Napisany 05 wrzesień 2005 - 07:26

Właśnie, chodziło mi przede wszystkim o temperaturę! No może nie mróz, ale na pewno jest zimno skoro ludzie chodzą poubierani po zęby.
Jest jeszcze jeden mały szczegół, mianowicie jak widać na załączonych zdjęciach, nie tylko w Polsce ludzie błyszczą niewiedzą. Wystarczy popatrzeć jak ludzie się cieszą, jakaś dziewczyna wyciąga aparat i ogólnie "super", słów nie mam.
Podsumowywując, 100 pkt. dla tej pani za debilizm i niewiedzę.

#13 Długopis

Długopis

Terrarysta

• Terrarysta
  • Z nami od: 5179 dni
  • Polska / Mazowieckie / Sochaczew

Napisany 05 wrzesień 2005 - 08:50

Ta pani co chce zrobić zdjęcie to w sumie może nie wiedzieć nic o zwierzętach ale ten gość, szkoda gadać. Najgorsze jest to, że w USA to normalka. Niedawno był film, chyba na animal planet o gadach i był pokazany gość właśnie z legiem jak rwie na niego laski. Oczywiście leg siedział z nim w barze na ulicy i zajadał ze swym "opiekunem" pizze.

#14 Wino

Wino
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4928 dni
  • Polska / Wielkopolskie / Ostrów Wielkopolski

Napisany 05 wrzesień 2005 - 11:54

w koncu ameryka wszyscy zyja na fast food`ach

#15 GoodCharlotte

GoodCharlotte
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4968 dni
  • Polska / Śląskie / Tarnowskie Góry

Napisany 05 wrzesień 2005 - 15:36

No właśnie chodzi o temperaturę! Wygląda mi to na Niu Jork i o ile mi wiadomo tam też temperatury spadają poniżej zera, albo zbliżają się do tej granicy.

W dodatku ten legwan jest PRZYMOCOWANY do kapelusza tego ... hmmm &%$#% (kultura wypowiedzi obowiązuje). Ale oczywiście wzbudzał sensację i warto mieć fotkę z przemarzniętym do szpiku kości gadem. Jest się czy pochwalić ...

Ale ja się nie dziwię takiemu.....................czytają więcej tylko zalogowani terraryści. Proszę zaloguj się lub zarejestruj się jeśli nie posiadasz jeszcze konta.

#16 Jachyr1

Jachyr1
  • Terrarysta
  • Z nami od: 5178 dni
  • Polska / Pomorskie / Bytów

Napisany 05 wrzesień 2005 - 22:51

Witam. Wszyscy Krytykujecie ta kabiete. I ja rowniez jej nie pochwale bo to co robi jest najdelikatniej mowiac Zalosne!!:/ Lecz spojzcie tez na forme legwanow i jak wygladaja! to mnie dziwi bo maja naprawde piekne kolory i cale ogony. Lecz ale jezeli chodzi o sposob traktowania to nie mam słow...

0 terrarystów przegląda to forum

0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów

© 2001-2018 Copyright by terrarium.pl. Korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies (punkt 1.8 regulaminu).