Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


zachowania

- - - - -  
Pomocy!! dziwne zachowanie mojej P. paradoxy.




  • You cannot start a new topic
  • Please log in to reply
10 replies to this topic

#1 Lisa

Lisa
  • Terrarysta
  • Z nami od: 413 dni
  • Poland / Śląskie / Jaworzno
  • Płeć: Kobieta

Posted 08 March 2023 - 16:38

Witam, moja P. paradoxa (l4 ostatnią wylinkę miała 2/3 tygodnie temu jest karmiona karaczanami tureckimi) od wczoraj siedzi na ,,daszku" terrarium i się nie rusza......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






Similar Topics: Pomocy!! dziwne zachowanie mojej P. paradoxy.     x


#2 Lisa

Lisa
  • Terrarysta
  • Z nami od: 413 dni
  • Poland / Śląskie / Jaworzno
  • Płeć: Kobieta

Posted 08 March 2023 - 17:25

Przeszła teraz na drugi koniec terrarium i siedzi w trochę dziwnej pozycji, bardzo szeroko rozstawione tylne odnóża zwykle tak niema a może tylko dramatyzuję ?


#3 Mateusz12

Mateusz12
  • Terrarysta
  • Z nami od: 610 dni
  • Poland / Dolnośląskie / Wrocław
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 08 March 2023 - 17:37

Może po prostu szykuje się do wylinki, skoro liniala 2/3 tyg temu to byłby ten czas. Przed wylinką modliszki nie jedzą nawet do kilku dni......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


Edited by Mateusz12, 08 March 2023 - 17:38.






#4 Lisa

Lisa
  • Terrarysta
  • Z nami od: 413 dni
  • Poland / Śląskie / Jaworzno
  • Płeć: Kobieta

Posted 08 March 2023 - 20:58

Spsikałam jej dzisiaj ale ok a to zdjęcia:
Trochę rozmazane ale mam nadzieję że to nie przeszkadza
Trochę rozmazane ale mam nadzieję że to nie......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register

Attached Files



#5 Mateusz12

Mateusz12
  • Terrarysta
  • Z nami od: 610 dni
  • Poland / Dolnośląskie / Wrocław
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 09 March 2023 - 18:38

Na 95% szykuje się do wylinki. Blisko wylinki mają też często regularnie ułożone odnuża i pulsuje odwlok. Przepompowuje limfe do innych części ciała. Do puki......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#6 Lisa

Lisa
  • Terrarysta
  • Z nami od: 413 dni
  • Poland / Śląskie / Jaworzno
  • Płeć: Kobieta

Posted 12 March 2023 - 11:35

Wylinki raczej nie zrzuci bo wczoraj miała bardzo płaski odwłok i postanowiłam jej dać karaczany a ona zjadła tak 3-5 więc chyba nic jej nie......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






#7 Lisa

Lisa
  • Terrarysta
  • Z nami od: 413 dni
  • Poland / Śląskie / Jaworzno
  • Płeć: Kobieta

Posted 30 March 2023 - 14:21

Witam, ponownie mam dziwny problem z moją P. paradoxą zauważyłam że zaczęła chodzić po całym terrarium i to włącznie z ziemią zwykle zaczyna chodzić po......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#8 Lisa

Lisa
  • Terrarysta
  • Z nami od: 413 dni
  • Poland / Śląskie / Jaworzno
  • Płeć: Kobieta

Posted 01 April 2023 - 11:23

Witam, zauważyłam że moja mała wczoraj prawie cały czas chodziła a teraz od rana siedzi na ziemi i się nie rusza


#9 Mateusz12

Mateusz12
  • Terrarysta
  • Z nami od: 610 dni
  • Poland / Dolnośląskie / Wrocław
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 01 April 2023 - 17:42

Spróbuj dac jej wody, może zeszła się napic a może po prostu. Nie martw sie nowym zachowaniem bo to nie musi znaczyć że coś jest......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






#10 Lisa

Lisa
  • Terrarysta
  • Z nami od: 413 dni
  • Poland / Śląskie / Jaworzno
  • Płeć: Kobieta

Posted 03 April 2023 - 19:22

Cześć, ktoś podpowidział mi żeby umożliwić jej łatwe zejście i wejście(żeby nie musiała chodzić po plastiku(ściance)) rozwiązanie przesyłam pod tekstem. Przez jakiś czas to myślałam......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register

Attached Files




0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.