Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


tematy ogólne

- - - - -  
Hodowla zwierząt w innych krajach




  • You cannot start a new topic
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1 Kondeo

Kondeo
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1417 dni
  • Poland / Wielkopolskie
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 27 December 2022 - 12:28

Cześć! Po studiach chcę uciekać do innego kraju, lecz nie chcę pozostawiać swojej hodowli. Chciałbym wziąć swoje węże ze sobą i tam się nimi zajmować. 
......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






Similar Topics: Hodowla zwierząt w innych krajach     x


#2 macko76

macko76
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1458 dni
  • Germany
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 19 January 2023 - 11:53

W Holandii nie ma problemu i można trzymać nawet węże jadowite. Co do Norwegii z tego co wiem prawi jest tam bardzo restrykcyjne (co się......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#3 Vulpes90

Vulpes90

    Koordynator działów, Pomocny w dziale Agama brodata, Budowa, osprzęt, Terraria dla jaszczurek i sprawy techniczne

  • Koordynator
  • Z nami od: 4852 dni
  • Poland / Opolskie / Kluczbork
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 19 January 2023 - 14:37

Jeśli dobrze pamiętam Norwegia jest mało przyjazna jeśli chodzi o hodowlę zwierząt egzotycznych i można tylko kilkadziesiąt gatunków hodować, cała reszta jest zakazana, ale może......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register








0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.