Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


zdrowie

- - - - -  
"Paraliż" kończyn u modliszki, trudność w poruszaniu




  • You cannot start a new topic
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1 BolecTheWood

BolecTheWood
  • Terrarysta
  • Z nami od: 604 dni
  • Poland / Śląskie / Siewierz
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 06 October 2022 - 19:32

Witam, mam problem z moją modliszką, jest w stadium L5, wczoraj nie spojrzałem czy linieje, wykluczałem już nawet tą opcję, ponieważ liniała 26 września jakoś,......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






Similar Topics: "Paraliż" kończyn u modliszki, trudność w poruszaniu     x


#2 VisibleNoise

VisibleNoise

    Koordynator w działach początkujący

  • Koordynator działów
  • Z nami od: 3878 dni
  • Poland / Dolnośląskie / Wrocław
  • Płeć: Kobieta

Posted 06 October 2022 - 22:00

Z twojego opisu obstawiałabym upadek przy wylince, raczej inne modliszkowe "dolegliwości" nie dzieją się w 15 min i nie mają tak złych skutków. Możesz próbować......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#3 BolecTheWood

BolecTheWood
  • Terrarysta
  • Z nami od: 604 dni
  • Poland / Śląskie / Siewierz
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 06 October 2022 - 23:06

Właśnie trochę mnie dziwi fakt, że mogła linieć tak szybko, ponieważ stosunkowo niedawno liniała, a moje modliszki z reguły linieją już co 2-3 tygodnie. Przeważnie......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#4 BolecTheWood

BolecTheWood
  • Terrarysta
  • Z nami od: 604 dni
  • Poland / Śląskie / Siewierz
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 26 October 2022 - 12:13

Modliszka bardzo się poprawiła w ciągu miesiąca, zaczęła już normalnie przyjmować pokarm, ma nadal lekko nieskoordynowane ruchy, ale jakoś daje radę, jest w stanie zarówno......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register




0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.