Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


terrarium - pozostałe tematy

- - - - -  
Czym "odkazić" piasek z gliną




  • You cannot start a new topic
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1 Zbieracz13

Zbieracz13
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1160 dni
  • Poland / Małopolskie / Skawina
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 08 August 2022 - 23:32

Witam, mógłby mi ktoś powiedzieć czym najlepiej jest "odkazić" podłoże w terrarium jakim jest piasek z gliną, żeby je tak profilaktycznie "odświeżyć",wiem że najlepiej byłoby......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






Similar Topics: Czym "odkazić" piasek z gliną     x


#2 Scientist

Scientist
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1418 dni
  • Poland / Małopolskie / Kraków
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 09 August 2022 - 19:05

Chodzi o wymienne podłoże (wysypywane na dno zbiornika), czy coś "rzeźbionego" (tył, boki, kryjówki itp)?



#3 Zbieracz13

Zbieracz13
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1160 dni
  • Poland / Małopolskie / Skawina
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 10 August 2022 - 11:48

Podłoże jest wymienne, choć działa tak jak beton więc wymiana nie należy do najprostszych a także właśnie szkoda mi się "pozbywać" wszelkich rzeźbień które w......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






#4 Jędrek

Jędrek

    Pomocny w dziale żółwie i budowa, osprzęt

  • Pomocny
  • Z nami od: 7542 dni
  • Poland / Kujawsko-pomorskie / Grudziądz
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 14 August 2022 - 22:11

Właściwie nie wiem dlaczego, ale raczej nie słyszałem o używaniu wody utlenionej do "mycia" powierzchni. Raczej jakieś środki chlorowe czy alkoholowe. Nadmanganian potasu barwi. 



#5 Scientist

Scientist
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1418 dni
  • Poland / Małopolskie / Kraków
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 19 August 2022 - 22:06

Mycie i dezynfekcja to 2 różne rzeczy... Na brudnej powierzchni nawet najlepszy środek do dezynfekcji albo nie zadziała, albo po krótkim czasie resztki brudu przyciągną nowych......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register




0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.