Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


warunki hodowli

* * * * * 1 votes  
Początek przygody ze skakunem królewskim




  • You cannot start a new topic
  • Please log in to reply
20 replies to this topic

#1 spider103

spider103
  • Terrarysta
  • Z nami od: 628 dni
  • Poland / Lubelskie / Frampol
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 05 August 2022 - 07:22

Witam wszystkich forumowiczów :) Jestem tutaj nowy więc proszę o wyrozumiałość :P

 

Od wczoraj zacząłem przygodę z samczykiem skakuna królewskiego apalachicola :). Chciałbym opisać......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


Edited by spider103, 05 August 2022 - 07:26.





Similar Topics: Początek przygody ze skakunem królewskim     x


#2 docfaq

docfaq
  • Koordynator działów
  • Z nami od: 2345 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 05 August 2022 - 16:42

Moim zdaniem wszystkie sposoby byłyby dobre. Ja preferowałbym wpuszczanie jednak luzem do terrarium, skakuny polują aktywnie, mają dobry wzrok, więc nie powinno być z tym......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#3 spider103

spider103
  • Terrarysta
  • Z nami od: 628 dni
  • Poland / Lubelskie / Frampol
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 06 August 2022 - 07:38

Dzięki za pomoc :) Zrobiłem tak jak mówiłeś ale jest chyba problem otóż: skakun od ponad 4 dni nie jadł ma chudy odwłok (fotka), wcześniej......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register

Attached Files


Edited by spider103, 06 August 2022 - 08:37.






#4 docfaq

docfaq
  • Koordynator działów
  • Z nami od: 2345 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 06 August 2022 - 10:03

Na ten moment proponowałbym przełożyć go do sosjerki ułożonej dnem do góry (dzięki czemu nie będziesz mu naruszał hamaku przy otwieraniu). Przynajmniej do czasu aż......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#5 spider103

spider103
  • Terrarysta
  • Z nami od: 628 dni
  • Poland / Lubelskie / Frampol
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 06 August 2022 - 10:09

Oki, tak zrobię. A jak już zacznie normalnie jeść to karmić go w terrarium czy na czas karmienia przekładać do sosjerki? Jeśli chodzi o jego......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#6 docfaq

docfaq
  • Koordynator działów
  • Z nami od: 2345 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 06 August 2022 - 10:51

Skoro jest aktywny i chodzi po terrarium, ale nie poluje, to myślę, że może po prostu nie być głodny. Teraz, tak dla pewności, trzymaj go......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#7 spider103

spider103
  • Terrarysta
  • Z nami od: 628 dni
  • Poland / Lubelskie / Frampol
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 06 August 2022 - 10:53

Oki, dzięki za pomoc jakby co będę zdawał relację ;) a jeszcze coś, jak przełożę go do sosjerki i nadal nie będzie chciał w niej......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register

Edited by spider103, 06 August 2022 - 11:19.


#8 docfaq

docfaq
  • Koordynator działów
  • Z nami od: 2345 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 06 August 2022 - 11:26

W sosjerce masz lepszą kontrolę, więc zostawiłbym go w niej dopóki się nie upewnisz, że wszystko jest w porządku. 



#9 spider103

spider103
  • Terrarysta
  • Z nami od: 628 dni
  • Poland / Lubelskie / Frampol
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 06 August 2022 - 11:28

Oki, więc tak zrobię :) i zobaczymy. Dzięki.






#10 spider103

spider103
  • Terrarysta
  • Z nami od: 628 dni
  • Poland / Lubelskie / Frampol
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 06 August 2022 - 14:12

Przełożyłem go do sosjerki, porobiłem wentylację, nie dawałem żadnego podłoża(pusty pojemniczek), popsikałem wodą, wpuściłem karaczana i zero reakcji, patrzy sie na karaczana a później w......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register

Attached Files


Edited by spider103, 06 August 2022 - 14:16.



0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.