Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


rozmnażanie

- - - - -  
Rozmnażanie modliszki




  • You cannot start a new topic
  • Please log in to reply
12 replies to this topic

#1 FilipH

FilipH
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1231 dni
  • Poland / Śląskie / Sosnowiec
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 27 July 2022 - 09:39

Cześć! Piszę ponieważ mniej więcej rok temu udało mi się dohodować 2 modliszki Sphodromantis viridis do imago, a nastęmnie je rozmnożyc i z 3 kokonów miałem......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






Similar Topics: Rozmnażanie modliszki     x


#2 docfaq

docfaq
  • Koordynator działów
  • Z nami od: 2347 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 05 August 2022 - 20:13

Możesz dopuścić jednego samca do kilku samic, problem będzie jedynie z wyciągnięciem go całego. ;) 

 

Opis gatunkowy podaje, że gotowe do kopulacji są po......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#3 FilipH

FilipH
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1231 dni
  • Poland / Śląskie / Sosnowiec
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 07 August 2022 - 13:54

Dzięki za odpowiedź próbowałem dopuszczać ale chyba samice za młode bo sie na niego rzucają a on chętny. A jeśli można spytac to ile po......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#4 docfaq

docfaq
  • Koordynator działów
  • Z nami od: 2347 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 08 August 2022 - 20:29

Nakarm samice dobrze i dodatkowo daj im coś tuż przed dopuszczeniem, żeby samiec dobierał się do nich, kiedy będą miały pełne usta - to zwiększy......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#5 VisibleNoise

VisibleNoise

    Koordynator w działach początkujący

  • Koordynator działów
  • Z nami od: 3905 dni
  • Poland / Dolnośląskie / Wrocław
  • Płeć: Kobieta

Posted 08 August 2022 - 21:57

Czekałabym co najmniej tydzień między kopulacjami, bo jak nie będzie chciał to większe ryzyko że go samica zeżre, ale ogólnie jak samiec chce to znaczy,......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#6 FilipH

FilipH
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1231 dni
  • Poland / Śląskie / Sosnowiec
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 11 August 2022 - 19:50

Dzięki ogólnie to samiec nawet chciał ale coś mu nie wychodziło. Dałem samicy tyle jedzenia że w końcu rzuciła jedzenie. Po chwili dałem jej karaczana......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






#7 docfaq

docfaq
  • Koordynator działów
  • Z nami od: 2347 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 15 August 2022 - 11:14

Warto byłoby poczytać na temat tych modliszek. Informację o długości życia samca jak i czasie, po którym można dopuszczać, znajdziesz na przykład w artykule z......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#8 FilipH

FilipH
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1231 dni
  • Poland / Śląskie / Sosnowiec
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 16 August 2022 - 21:36

Tam pisze że larwy miały jasno zielony kolor a mi wyszły takie czerwono bordowe bardziej ( w sęsie nimfy )


#9 FilipH

FilipH
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1231 dni
  • Poland / Śląskie / Sosnowiec
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 17 August 2022 - 08:40

Czy to ma znaczenie?






#10 FilipH

FilipH
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1231 dni
  • Poland / Śląskie / Sosnowiec
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 17 August 2022 - 09:16

A i dzięki za podesłanie linku do artykułu bo nie umiałem znaleźć nic o tym gatunku



0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.