Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


- - - - -  
Zatajenie informacji przy sprzedaży węża/ odsprzedaż po trzech miesiącach



  • You cannot start a new topic
  • Please log in to reply
8 replies to this topic

#1 CayaSneks

CayaSneks
  • Terrarysta
  • Z nami od: 910 dni
  • Poland / Małopolskie / Wieliczka
  • Płeć: Kobieta

Posted 18 June 2022 - 23:59

Dobry, kupiłam węża z trzy miesiące temu. Sprzedany mi został jako wąż jedzący myszy i szczury mrożone (ale że od jakiegoś czasu marudzi na szczury......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


Edited by CayaSneks, 19 June 2022 - 15:22.





Similar Topics: Zatajenie informacji przy sprzedaży węża/ odsprzedaż po trzech miesiącach     x


#2 k7l

k7l

    Moderator w działach jaszczurkowych

  • Moderator
  • Z nami od: 2529 dni
  • Poland / Śląskie / Ruda Śląska
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 19 June 2022 - 09:05

@[member='CayaSneks'] Rozumiem twoje zdenerwowanie sytuacją ale czy oskarżanie sprzedającego o zatajenie informacji  to dobry sposób na wyjście ze sprawy? W jaki sposób udowodnisz sprzedającemu ze......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#3 CayaSneks

CayaSneks
  • Terrarysta
  • Z nami od: 910 dni
  • Poland / Małopolskie / Wieliczka
  • Płeć: Kobieta

Posted 19 June 2022 - 11:26

@[member='k7l'] w takim razie proszę o pomoc, jak z tego wyjść.Żaden z moich węży niezależnie czy regiusów czy lampro nie robił takich cyrków, może faktycznie......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#4 docfaq

docfaq
  • Koordynator działów
  • Z nami od: 2347 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 19 June 2022 - 12:21

Jeżeli koniecznie musisz rozwiązać tę sytuację w ograniczonym czasie, to najlepiej będzie węża komuś przekazać, najszybsza będzie adopcja, nie wiem, czy ktoś kupuje węże w......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#5 CayaSneks

CayaSneks
  • Terrarysta
  • Z nami od: 910 dni
  • Poland / Małopolskie / Wieliczka
  • Płeć: Kobieta

Posted 19 June 2022 - 15:35

@[member='docfaq'] sprzedawca to osoba prywatna, jakiś miesiąc temu rozmawiałam z nim na temat stanu węża i nie był w stanie za bardzo pomóc. W ostateczności......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#6 docfaq

docfaq
  • Koordynator działów
  • Z nami od: 2347 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 19 June 2022 - 23:07

Możesz spróbować, najwyżej wciąż nie będzie jadł. 







#7 VisibleNoise

VisibleNoise

    Koordynator w działach początkujący

  • Koordynator działów
  • Z nami od: 3905 dni
  • Poland / Dolnośląskie / Wrocław
  • Płeć: Kobieta

Posted 20 June 2022 - 08:30

Wylinka akurat o niczym nie świadczy, węże podczas głodówek, czy to ze stresu czy to "zwykłych" przechodzą wylinki. Wątpię, żeby Dawid odkupił węża, szczególnie że......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#8 CayaSneks

CayaSneks
  • Terrarysta
  • Z nami od: 910 dni
  • Poland / Małopolskie / Wieliczka
  • Płeć: Kobieta

Posted 20 June 2022 - 11:01

@[member='VisibleNoise'] Dzięki wielkie chyba właśnie tak zrobie 



#9 Romano

Romano
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1745 dni
  • Poland / Pomorskie / Chojnice
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 20 June 2022 - 11:54

Masto też testowałaś? Mojego pierwszego rega rozkarmiłem na myszach i niestety na nich został. Nie wiem jaka naukowa korelacja za tym idzie, ale do dziś......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register








0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.