Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


tematy ogólne

- - - - -  
Ile czasu dorasta L. Parahybana




  • You cannot start a new topic
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1 Sylwek_Robal

Sylwek_Robal
  • Terrarysta
  • Z nami od: 679 dni
  • Poland / Dolnośląskie / Dzierżoniów
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 10 June 2022 - 12:39

Witam. Właśnie kupiłem przez internet L. Parahybana, gościu mówił, że ma 10-11dc a okazało się że ma 7dc. Wiem że zamawianie przez internet jest ryzykowne......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register





Similar Topics: Ile czasu dorasta L. Parahybana     x


#2 Szcz3rbaty

Szcz3rbaty
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2684 dni
  • Poland / Podkarpackie / Sędziszów Małopolski
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 10 June 2022 - 13:33

W pierwszej kolejności należałoby zapytać z jakiego powodu chcesz "tuczyć" samicę Lasiodora parahybana do 10DC? Niestety Twoja wypowiedź nie do końca jest jasna. Zdaję sobie......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#3 Sylwek_Robal

Sylwek_Robal
  • Terrarysta
  • Z nami od: 679 dni
  • Poland / Dolnośląskie / Dzierżoniów
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 10 June 2022 - 15:10

Pewnie zabrzmi to głupio ale kupiłem go, ponieważ rzekomo miał 11dc, chciałem po prostu coś dużego. Gdybym wiedział że ma 7dc to bym nie kupił......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






#4 darq

darq
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6936 dni
  • Poland / Podkarpackie / Rzeszów
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 11 June 2022 - 10:49

Nie ma pewności że kiedykolwiek osiągnie te 10dc, a na pewno nie w 3 miesiące.   Z dużymi ptasznikami jest tak, że szybko osiągną spore rozmiary,......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register




0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.