Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


zdrowie

- - - - -  
Nagła śmierć termitówki




  • You cannot start a new topic
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1 Anatos

Anatos
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3421 dni
  • Poland / Małopolskie / Kraków
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 27 April 2022 - 11:51

Niestety moja młoda termitówka (Kaloula pulchra) została znaleziona martwa leżącą w swoim baseniku, zastawia mnie co mogłobyć przyczyną zgonu, żaba jadła wylęg świerszcza choć nie......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register





Similar Topics: Nagła śmierć termitówki     x


#2 VisibleNoise

VisibleNoise

    Koordynator w działach początkujący

  • Koordynator działów
  • Z nami od: 3899 dni
  • Poland / Dolnośląskie / Wrocław
  • Płeć: Kobieta

Posted 27 April 2022 - 13:01

Z moich obserwacji te żaby są raczej żarłoczne, skoro piszesz, że nie jadła zbyt wiele to być może miała pasożyty lub była chora (jeszcze zanim......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#3 PanRopuch

PanRopuch
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2439 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 29 April 2022 - 16:28

Niestety żaby z odłowu w zasadzie zawsze są zarobaczone, bywa też że mają coś jeszcze oprócz tego. W moim odczuciu każdy odłów powinno się na......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#4 Xetto

Xetto
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2804 dni
  • Poland / Małopolskie / Kraków
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 05 May 2022 - 16:13

Niestety u wielu żab na rynku obecne są pasożyty, zwłaszcza odłowionych. Nie wiem jak w europie, ale w stanach pasożyty są najczęstszą przyczyną przedwczesnego zgonu.......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register




0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.