Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


zdrowie

- - - - -  
Nie mogę znaleźć gekona




  • You cannot start a new topic
  • Please log in to reply
23 replies to this topic

#1 Klaudia154

Klaudia154
  • Terrarysta
  • Z nami od: 756 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Kobieta

Posted 27 March 2022 - 15:42

Wczoraj trafił do nas gekon lamparci, ponieważ glina w docelowym terrarium jeszcze dobrze nie wyschła zdecydowaliśmy, że jedna noc zostanie w terrarium przejściowym. Pech chciał,......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register





Similar Topics: Nie mogę znaleźć gekona     x


#2 zuxan

zuxan
  • Terrarysta
  • Z nami od: 994 dni
  • Poland / Opolskie / Krapkowice
  • Płeć: Kobieta

Posted 27 March 2022 - 18:34

Oj... smutno to słyszeć ale według mnie ciepłe miejsce (jakaś mata grzewcza czy coś) jeśli dacie w pobliżu to w nocy może wyjdzie oczywiście też......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#3 docfaq

docfaq
  • Koordynator działów
  • Z nami od: 2343 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 27 March 2022 - 19:00

Podrostki i dorosłe osobniki mogą miesiącami nie jeść, więc póki co nie martwiłbym się tym, czy przeżyje. 

 

Co do złapania lub wywabienia - to......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#4 Klaudia154

Klaudia154
  • Terrarysta
  • Z nami od: 756 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Kobieta

Posted 27 March 2022 - 19:51

Najcieplej jest przy piecu, co też nie jest chyba dobre, bo może się poparzyć jeśli oprze się łapkami. Co do wejścia pod podłogę, chyba są......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#5 docfaq

docfaq
  • Koordynator działów
  • Z nami od: 2343 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 27 March 2022 - 19:55

Nie sądzę, nie są wybitnymi wspinaczami, więc taka pionowa ściana raczej wysoko ich nie zaprowadzi. 

 

Haha, no sytuacja zdecydowanie wyjątkowa. :p 



#6 Klaudia154

Klaudia154
  • Terrarysta
  • Z nami od: 756 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Kobieta

Posted 28 March 2022 - 07:09

Niestety po maluszku ani śladu. Pokarm nietknięty, nie widać też aby gdzieś się przemieszczał. Ostatni mój pomysł to kamerą termowizyjna, może gdzieś wszedł i nie......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






#7 zuxan

zuxan
  • Terrarysta
  • Z nami od: 994 dni
  • Poland / Opolskie / Krapkowice
  • Płeć: Kobieta

Posted 28 March 2022 - 09:34

One mają temperaturę otoczenia więc może być ciężko ale może spróbowała bym, jeszcze gekony mają raczej dobry w miarę węch więc też może miód w......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#8 Klaudia154

Klaudia154
  • Terrarysta
  • Z nami od: 756 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Kobieta

Posted 28 March 2022 - 10:00

One mają temperaturę otoczenia więc może być ciężko ale może spróbowała bym, jeszcze gekony mają raczej dobry w miarę węch więc......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#9 zuxan

zuxan
  • Terrarysta
  • Z nami od: 994 dni
  • Poland / Opolskie / Krapkowice
  • Płeć: Kobieta

Posted 28 March 2022 - 13:19

Nie Wiem czy by to odrzuciła może i tak , to rzeczywiście malutk pofrosrrk
I sprawdziła bym tą komode
A jeśli jeszcze chodzi o......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






#10 natorase

natorase
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1824 dni
  • Poland / Łódzkie / Łódź
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 28 March 2022 - 19:49

Mnie raz jak uciekła to przez niemal 3 tygodnie siedziała w dziurze, przez którą rura dochodzi do grzejnika. Jeśli masz takie miejsca to myślę, że......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register




0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.