Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


zachowania

- - - - -  
Heteropoda venatoria w drukarce - pomocy




  • You cannot start a new topic
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1 Kaperro

Kaperro
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4098 dni
  • Poland / Małopolskie / Grybów
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 07 January 2022 - 09:15

Mam dość nietypowy problem. Przez moją nieuwagę podczas przekładania do większego pojemnika uciekła mi H. venatoria. Niedawno odkryłem że zamieszkała wewnątrz drukarki. Ma ktoś jakieś......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






Similar Topics: Heteropoda venatoria w drukarce - pomocy     x


#2 Vulpes90

Vulpes90

    Koordynator działów, Pomocny w dziale Agama brodata, Budowa, osprzęt, Terraria dla jaszczurek i sprawy techniczne

  • Koordynator
  • Z nami od: 4852 dni
  • Poland / Opolskie / Kluczbork
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 08 January 2022 - 09:21

Spróbuj kawałkiem cienkiego paska papieru ją wywabić może będzie chciała go upolować i wyjdzie. Jak nie to trzeba drukarkę jakoś otworzyć.


#3 Kaperro

Kaperro
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4098 dni
  • Poland / Małopolskie / Grybów
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 09 January 2022 - 17:19

Ona się boi tego papierka i ucieka w głąb tej drukarki. Drukowanie i skanowanie jej nie płoszy. Chyba faktycznie nie zostało mi nic innego niż......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#4 aveezi

aveezi
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3937 dni
  • Poland / Małopolskie / Chełmek
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 07 February 2022 - 12:35

Daj drukarkę do worka przezroczystego będziesz wiedział kiedy wyjdzie i złapiesz bez problemu




0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.