Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


terrarium

- - - - -  
Podłoże dla regiusa




  • You cannot start a new topic
  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1 Berylldz

Berylldz
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1493 dni
  • Poland / Łódzkie / Łódź
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 06 December 2021 - 19:40

Witam 

 

Czy jest jakiekolwiek podłoże poza aspenem lub lignocelem które nie wygląda jak trociny dla chomika i jest bezpieczne w użytkowaniu ? chodzi mi tylko......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






Similar Topics: Podłoże dla regiusa     x


#2 Romano

Romano
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1746 dni
  • Poland / Pomorskie / Chojnice
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 07 December 2021 - 10:20

Ja używam Herp Easy, jest dobrze odpylone, fajnie trzyma wilgotnośc, gdy akurat tego potrzebujesz, nie przylepia się do karmówki, a jeśli nawet to bardzo łatwo......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#3 Blass

Blass
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1604 dni
  • Poland / Małopolskie / Kraków
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 07 December 2021 - 13:57

Jedynym minusem lignocelu jest jego wygląd . Pod wszystkimi innymi względami bije na głowę większość podłoży. Czasem lepiej mieć mniej ,,efektowne” pod wzgledem wizualnym podłoże......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






#4 Berylldz

Berylldz
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1493 dni
  • Poland / Łódzkie / Łódź
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 07 December 2021 - 15:35

Blass właśnie o to mi chodzi mogę jeszcze pokombinować teoretycznie z wymieszaniem lignocelu z czymś w mądrych proporcjach ? gdzieś oglądałem cos takiego 


najwyżej będzie......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#5 Yaszczur

Yaszczur
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4114 dni
  • Poland / Dolnośląskie / Złotoryja
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 13 December 2021 - 21:39

A cocochips będzie ok?


#6 Berylldz

Berylldz
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1493 dni
  • Poland / Łódzkie / Łódź
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 14 December 2021 - 10:38

nie wiem czy to dobry pomysł chociaż powiem tak ja zadałem pytanie i raczej złotego środka typu wygląd/bezpieczeństwo nie ma z tego co widzę ale......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register








0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users





© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.