Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


wybór zwierzęcia

- - - - -  
Jaką kolejność ptasznikow wybrać.




  • You cannot start a new topic
  • Please log in to reply
10 replies to this topic

#1 Ojbedziedym

Ojbedziedym
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1010 dni
  • Germany
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 16 October 2021 - 11:11

Witam. Interesują mnie trzy pająki: poecilotheria regalis i metallica oraz h. maculata. Obecnie posiadam hapalopus columbia gross, caribena versicolor. Pytanie następujące. Jakie ptaszniki wybierać, aby......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register





Similar Topics: Jaką kolejność ptasznikow wybrać.     x


#2 Kombolaso

Kombolaso
  • Terrarysta
  • Z nami od: 957 dni
  • Poland / Małopolskie / Tarnów
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 16 October 2021 - 13:21

Zaczął bym dokładnie od takiej kolejności w jakiej napisałeś, najpierw regalis później metallica i na końcu maculata :)



#3 Ojbedziedym

Ojbedziedym
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1010 dni
  • Germany
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 16 October 2021 - 16:30

Przydatne info, ale bardziej co pomiędzy versi i hapalopusem a regaliska??






#4 Kombolaso

Kombolaso
  • Terrarysta
  • Z nami od: 957 dni
  • Poland / Małopolskie / Tarnów
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 16 October 2021 - 16:37

Jeśli masz już jakieś doświadczenie z szybkimi nadrzewnymi ptasznikami a skoro masz versicolor to jakieś doświadczenie już masz to w zasadzie możesz próbować z regalisem......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#5 Ojbedziedym

Ojbedziedym
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1010 dni
  • Germany
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 16 October 2021 - 16:49

Aha, trochę poczekam, mam te pająki dopiero jakieś 2 miesiące. Fakt, versi zaskoczyła mnie szybkością, nie myślałem, że aż tak. Co do regalis, poczytam jak......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#6 darq

darq
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6958 dni
  • Poland / Podkarpackie / Rzeszów
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 16 October 2021 - 18:30

Nie kupuj tylko zapchajdziury, bo to bez sensu, poczekaj do wiosny aż te które masz nieco podrosną i bardziej oswoisz się z trzymaniem ptaszników i......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#7 Ojbedziedym

Ojbedziedym
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1010 dni
  • Germany
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 16 October 2021 - 19:29

Oki, no mogę troszkę poczekać, jeszcze nie było przeprowadzek do większych pojemników, więc takie obeznanie mam w stylu, otwórz, wrzuć turka itp. Uwielbiam wszystkie pajunki,......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#8 Manegok

Manegok
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3443 dni
  • Poland / Dolnośląskie / Wrocław
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 16 October 2021 - 20:10

Jeśli pozostałe pająki masz dopiero dwa miesiące to fakt, lepiej może trochę poczekać i obyć wprawy z tym co masz aktualnie (obstawiam też, że masz......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#9 Ojbedziedym

Ojbedziedym
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1010 dni
  • Germany
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 16 October 2021 - 21:06

Tak, są to maluchy. Na bank poczekam, może poczytam o psalmopeusach, może się skuszę. Na wiosnę będę w PL to sobie jakiegoś przywiozę. A do......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register

Edited by Ojbedziedym, 16 October 2021 - 21:08.






#10 darq

darq
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6958 dni
  • Poland / Podkarpackie / Rzeszów
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 17 October 2021 - 10:13

W Niemczech po prostu od stycznia 2021 jest zakaz nie tylko sprzedaży ale i hodowli poe, legalnie można trzymać tylko okazy zakupione przed wejściem ustawy......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register




0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.