Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


linienie

- - - - -  
Uszkodzenie tylnych nóg podczas wylinki - prośba o poradę




  • You cannot start a new topic
  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1 Charlie86

Charlie86
  • Terrarysta
  • Z nami od: 899 dni
  • Poland / Podlaskie / Białystok
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 12 October 2021 - 09:03

Witam. Dziś w nocy moja modliszka przeszła wylinkę, jednak krańcówki tylnych nóg utknęły w wylince. Pomogłem jej je uwolnić jednak są one niesprawne, co prawda......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register

Attached Files

  • Attached File  m01.jpg   57.38KB   1 downloads
  • Attached File  m02.jpg   59.19KB   1 downloads





Similar Topics: Uszkodzenie tylnych nóg podczas wylinki - prośba o poradę     x


#2 Szumega

Szumega
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1237 dni
  • Poland / Dolnośląskie / Wrocław
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 12 October 2021 - 10:51

Najważniejsze pytanie to czy modliszka jest w stanie przyjmować pokarm.
Jeśli tak to na Twoim miejscu spróbowałbym ustabilizować odnóża przezroczystym lakierem do paznokci w......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#3 docfaq

docfaq
  • Koordynator działów
  • Z nami od: 2320 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 15 October 2021 - 11:53

Czekaj do następnego linienia, ale bez tych tylnych odnóży raczej jej się nie uda wylinieć. 







#4 Charlie86

Charlie86
  • Terrarysta
  • Z nami od: 899 dni
  • Poland / Podlaskie / Białystok
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 15 October 2021 - 16:17

Po paru dniach modliszka nabrała sił i już trzyma nogi w górze, jednak brak jej tych ostatnich segmentów nóg (a właściwie to są ale powykrzywiane)......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#5 Charlie86

Charlie86
  • Terrarysta
  • Z nami od: 899 dni
  • Poland / Podlaskie / Białystok
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 02 January 2022 - 19:27

Gdyby kogoś to interesowało, to w sprawie mojej modliszki nie robiłem nic. Po dwóch wylinkach odnóża zregenerowały się całkowicie bez jakiejkolwiek ingerencji. Dziś jest już......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#6 Dagn

Dagn

    Pomocna w działach początkujących i Eublefar lamparci

  • Pomocny
  • Z nami od: 2240 dni
  • Poland / Śląskie / Gliwice
  • Płeć: Kobieta

Posted 02 January 2022 - 19:48

@[member='Charlie86']

wielki szacun, że dajesz update :) To pomaga przyszłym szukającym podobnego wątku, a baaardzo rzadko się zdarza.

 

Pozdrowienia noworoczne i wirtualna mucha dla......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#7 Charlie86

Charlie86
  • Terrarysta
  • Z nami od: 899 dni
  • Poland / Podlaskie / Białystok
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 05 January 2022 - 17:45

Dodam jeszcze tylko, że kiedy wiedziałem że zbliża się kolejna wylinka (dzień przed modliszka nie interesuje się jedzeniem), postawiłem pojemnik bardziej na widoku, aby nie......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register




0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.