Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


zachowania

- - - - -  
Anolis zielony z anolisem brazowym




  • You cannot start a new topic
  • Please log in to reply
15 replies to this topic

#1 Itismenat

Itismenat
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2509 dni
  • United States
  • Płeć: Kobieta

Posted 26 September 2021 - 21:49

Dzien dobry,

Mam od kilku dni anolisa zielonego. Mialam dwa, ale okazalo sie, ze to byly dwa samce i walczyly ze soba, wiec jedna......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register





Similar Topics: Anolis zielony z anolisem brazowym     x


#2 Itismenat

Itismenat
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2509 dni
  • United States
  • Płeć: Kobieta

Posted 28 September 2021 - 00:20

No i wychodzi na to, ze odpisze sobie sama. Robie to, bo moze kiedys ktos bedzie zainteresowany tym tematem.

Wprowadzilam do terrarium z......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#3 docfaq

docfaq
  • Koordynator działów
  • Z nami od: 2342 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 29 September 2021 - 14:05

Dlatego łączenie gatunków jest przeznaczone dla osób z jakimś doświadczeniem. Do przetrzymywania więcej niż jednego samca razem potrzebne by było znacznie więcej miejsca niż oferują......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#4 stoq

stoq
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1313 dni
  • Poland / Dolnośląskie / Bolków
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 07 October 2021 - 19:56

Palludarium 120x40x85h
Temperatura 24-31 C.
Wilgotność 8x %
Anolis zielony konf. 1.3
Anolis brązowy konf. 1.1
Żadnych walk,terytoria samoistnie wyznaczone, jaj na sezon kilkadziesiąt.
Pozdrawiam.
......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register

Edited by stoq, 07 October 2021 - 19:58.


#5 Itismenat

Itismenat
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2509 dni
  • United States
  • Płeć: Kobieta

Posted 07 October 2021 - 22:30

No I okazalo sie, ze jednak mój anolis brązowy to samica. Znalazłam jajo na dnie terrarium. Pewnie za niedługi czas pojawi się kolejne. 

 

Apropos......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#6 docfaq

docfaq
  • Koordynator działów
  • Z nami od: 2342 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 07 October 2021 - 23:32

Nie znam przypadku powstania hybryd tych dwóch gatunków, ale też nie spotkałem się nigdy ze stwierdzeniem, że coś takiego nie ma możliwości zaistnieć. To mimo......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#7 Itismenat

Itismenat
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2509 dni
  • United States
  • Płeć: Kobieta

Posted 09 October 2021 - 03:21

@[member='docfaq'] wybacz, nie jestem zbyt dobrze obeznana w tym temacie. Widzę, ze za to Ty tak :)

 

Zastanawia mnie fakt, ze w twoim terrarium......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#8 stoq

stoq
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1313 dni
  • Poland / Dolnośląskie / Bolków
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 09 October 2021 - 10:03

 

 

Nie znam przypadku powstania hybryd tych dwóch gatunków, ale też nie spotkałem się nigdy ze stwierdzeniem, że......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#9 MikeB

MikeB

    Pomocny wszechkolwiek

  • Pomocny
  • Z nami od: 4809 dni
  • Canada
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 10 October 2021 - 17:39

Hybrydyzacja gatunkow to raczej unikalna sprawa. Wedlug zalozen tu podanych samo trzymanie zwierzat w jedym terrarium jest juz niejako determinujace, ze hybrydyzacja nastapi. Idac za......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#10 docfaq

docfaq
  • Koordynator działów
  • Z nami od: 2342 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 10 October 2021 - 22:24

@[member='Itismenat'], wybacz tę uszczypliwość. :p 

 

Ja mówię jedynie o niemożności wykluczenia hybrydyzacji tych dwóch gatunków na ten moment. Według mojej wiedzy ta konfiguracja nie......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register




0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.