Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


identyfikacja

* * * * * 1 votes  
Hymenopus coronatus? (Exo-factory)



Best Answer emxs, 25 September 2021 - 14:39

Zostałeś oszukany. Coronatusy jako L1 mają czarną głowę i nogi. Mi to wygląda na coś typu creobroter sp. 
Widocznie nie zrobiłeś wystarczająco researchu żeby wiedzieć,......................for more text you need t... Go to the full post



  • You cannot start a new topic
  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1 Takietan

Takietan
  • Terrarysta
  • Z nami od: 938 dni
  • Poland / Śląskie / Gliwice
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 24 September 2021 - 18:17

Witam
Kilka dni temu zamówiłem ze strony exo-factory modliszke ,,hymenopus coronatus" l1-l2, jednak różni się trochę od tych te ze zdjęć. Czy to na pewno......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register

Attached Files


Edited by Takietan, 25 September 2021 - 02:14.





Similar Topics: Hymenopus coronatus? (Exo-factory)     x


#2 emxs

emxs
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1185 dni
  • Poland / Lubelskie / Biała Podlaska
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 25 September 2021 - 14:39   Best Answer

Zostałeś oszukany. Coronatusy jako L1 mają czarną głowę i nogi. Mi to wygląda na coś typu creobroter sp. 
Widocznie nie zrobiłeś wystarczająco researchu żeby wiedzieć,......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#3 Powerboy3077

Powerboy3077
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1403 dni
  • Poland / Małopolskie / Kraków
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 04 October 2021 - 20:31

Kolejny przypadek oszustwa z internetu na jakąś modliszkę.Co domo dliszki to wygląda mi to na creobroter gemmatus. Możesz do nich napisać. Pozdro

 

......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






#4 VisibleNoise

VisibleNoise

    Koordynator w działach początkujący

  • Koordynator działów
  • Z nami od: 3899 dni
  • Poland / Dolnośląskie / Wrocław
  • Płeć: Kobieta

Posted 05 October 2021 - 08:54

Nie ma sensu do nich pisać. To znani oszuści. Nie wiem dlaczego ktoś jeszcze od nich zamawia.


#5 AquariusDegel

AquariusDegel
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2961 dni
  • Poland / Lubelskie / Opole Lubelskie
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 05 October 2021 - 14:30


Nie ma sensu do nich pisać. To znani oszuści. Nie wiem dlaczego ktoś jeszcze od nich zamawia.

Hmm......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#6 VisibleNoise

VisibleNoise

    Koordynator w działach początkujący

  • Koordynator działów
  • Z nami od: 3899 dni
  • Poland / Dolnośląskie / Wrocław
  • Płeć: Kobieta

Posted 05 October 2021 - 21:37

No nie wiem czy się opłaca jak nawet przy zamawianiu tak charakterystycznego gatunku jak coronatus wciska ludziom kit. Trochę widać zmądrzał, że chociaż daje gemmatusy,......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.