Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


warunki hodowli

- - - - -  
Jaka jaszczurka do pionowego terrarium?




  • You cannot start a new topic
  • Please log in to reply
8 replies to this topic

#1 xylofed

xylofed
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1833 dni
  • Poland / Podkarpackie / Przeworsk
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 21 August 2021 - 10:03

Witam, chciałbym poprosić o jakieś propozycje, jakie jaszczurki mogłyby żyć w terrarium o wymiarach 120wysokości, 70 szerokości i 40 głębokości, poprzednio żył w nim kameleon,......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






Similar Topics: Jaka jaszczurka do pionowego terrarium?     x


#2 docfaq

docfaq
  • Koordynator działów
  • Z nami od: 2347 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 21 August 2021 - 15:28

Napisz coś więcej o swoich preferencjach, bo przy tych rozmiarach jest sporo możliwości. Z dziennych jaszczurek przychodzą mi na myśl Takydromus spp., możesz się też......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#3 xylofed

xylofed
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1833 dni
  • Poland / Podkarpackie / Przeworsk
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 21 August 2021 - 19:11

Napisz coś więcej o swoich preferencjach, bo przy tych rozmiarach jest sporo możliwości. Z dziennych jaszczurek przychodzą mi na......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#4 cb01d

cb01d
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1255 dni
  • Poland / Wielkopolskie / Poznań
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 21 August 2021 - 19:47

Bardzo ciekawym gatunkiem jest Sceloporus malachiticus w takim terrarium można by trzymać harem bądź samiczki jeśli nie chcesz rozmnażać. Opis gatunkowy- ......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#5 docfaq

docfaq
  • Koordynator działów
  • Z nami od: 2347 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 21 August 2021 - 22:54

To prawda, S. malachiticus to moim zdaniem jeden z najlepszych gatunków, jakie można polecić. Ale szkoda by było bez samca. :p 



#6 xylofed

xylofed
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1833 dni
  • Poland / Podkarpackie / Przeworsk
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 22 August 2021 - 07:39

Z samcem to pewnie dodatkowo trzeba by było się przygotować, by w razie młodych mieć co z nimi zrobić ;p Ale trzeba przyznać ładne te......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#7 yowah76

yowah76
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6169 dni
  • Poland / Łódzkie / Łódź
  • Płeć: Kobieta

Posted 13 December 2021 - 11:33

Na upartego można zaryzykować 2-3 samczyki z jednego miotu bez samiczek mogą się nie tłuc, ja tak trzymałam nadwyżki prawie do dorosłości bez problemów. Ale......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#8 Radagast

Radagast

    Czarodziej jaszczurczy

  • Koordynator działów
  • Z nami od: 3607 dni
  • Poland / Małopolskie / Kraków
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 16 February 2022 - 09:08

A propos, @[member='yowah76'], o ile pamiętam, rozmnażałaś właśnie S. malachiticus. Masz je jeszcze? Będziesz miała młode?



#9 yowah76

yowah76
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6169 dni
  • Poland / Łódzkie / Łódź
  • Płeć: Kobieta

Posted 25 March 2022 - 10:43

Miałam w tym roku jakieś maluszki ale mało, zobaczymy, może latem coś będzie, trochę mi się już dorosłe zestarzaly







0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users





© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.