Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


terrarium - ogrzewanie

- - - - -  
Kabel grzewczy dla ptaszników.




  • You cannot start a new topic
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1 Czitosje

Czitosje
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1353 dni
  • Poland / Śląskie / Rybnik
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 10 August 2021 - 17:47

Witam, przychodzę z zapytaniem odnośnie kabla grzewczego. Sprawa wygląda następująco, chce się przygotować już powoli na zimniejsze dni.
Na małej komodzie posiadam 4 terraria, oraz......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






Similar Topics: Kabel grzewczy dla ptaszników.     x


#2 Tysiula12

Tysiula12
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1337 dni
  • Poland / Łódzkie / Łódź
  • Płeć: Kobieta

Posted 13 August 2021 - 00:42

Ja np rozłożyłam kabel pod terrariami ale możesz również zrobić to za terrariami jak. Ja na twoim miejscu rozplotlabym kabel za nimi :) a co......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#3 docfaq

docfaq
  • Koordynator działów
  • Z nami od: 2348 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 14 August 2021 - 19:17

Długość kabla ma znaczenie, moc jest zależna od niej. Wybierz kabel, który pozwoli Ci pokryć tę przestrzeń. Najsensowniej będzie umieścić kabel za terrariami i przymocować......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#4 pierreuser

pierreuser
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4022 dni
  • Poland / Mazowieckie / Otwock
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 26 October 2021 - 20:36

Ja kupiłem na giełdzie standardowy kabelek 15W bez regulacji i jest tak. Bez kabla miałem na terrariach 20-22 st. Pomiar tempy termometrem położonym na boxie,......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register

Attached Files


Edited by pierreuser, 26 October 2021 - 20:48.


#5 docfaq

docfaq
  • Koordynator działów
  • Z nami od: 2348 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 27 October 2021 - 12:19

Jeżeli te pojemniki są w styroboksie albo zamkniętej szafce, w każdym razie czymś zapewniającym jakąś izolację, to warunki temperaturowe na zewnątrz jak i wewnątrz pojemników......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register




0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.