Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


rozmnażanie

- - - - -  
Jaja gekona lamparciego




  • You cannot start a new topic
  • Please log in to reply
7 replies to this topic

#1 Sorprestive

Sorprestive
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4925 dni
  • Poland / Śląskie / Chorzów
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 14 July 2021 - 09:05

Witam
Szukam na forum podobnego tematu ale nigdzie nie mogę znaleźć odpowiedz na moje pytanie. Moja 2 letnia samica ok miesiąc temu została dopuszczona......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register





Similar Topics: Jaja gekona lamparciego     x


#2 docfaq

docfaq
  • Koordynator działów
  • Z nami od: 2320 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 14 July 2021 - 23:41

Jeżeli jutro wciąż nie będzie drugiego jajka, to lepiej umów się do weterynarza. 



#3 MikeB

MikeB

    Pomocny wszechkolwiek

  • Pomocny
  • Z nami od: 4788 dni
  • Canada
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 15 July 2021 - 03:45

Jesli bedziesz ciagle zagladal, to sie samiczka sploszy i zatnie. daj jej spokoj, przez najblizsze dni nawet nie karm, abynie bylo powodu do stresow. Jak......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#4 Sorprestive

Sorprestive
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4925 dni
  • Poland / Śląskie / Chorzów
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 15 July 2021 - 20:13

W terrarium jest tez inna samica która mam jajka, ten sam wiek waga odmiana. ( ta druga samica tez zniosła jakieś dwa tygodnie temu jedno......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#5 marioo5

marioo5
  • Terrarysta
  • Z nami od: 841 dni
  • Poland / Dolnośląskie / Lubin
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 20 March 2022 - 13:03

Witam.
Moja samiczka zniosła wczoraj jajka. Mój problem polega na tym, że zniosła je w Exo Terra Ceramiczna jaskinia Wet Rock, i jajka przykleiły się......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#6 docfaq

docfaq
  • Koordynator działów
  • Z nami od: 2320 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 24 March 2022 - 15:40

@[member='marioo5'], nie wydaje mi się, by można było je odkleić od stałego podłoża, raczej by się rozerwały. 







#7 k7l

k7l

    Moderator w działach jaszczurkowych

  • Moderator
  • Z nami od: 2502 dni
  • Poland / Śląskie / Ruda Śląska
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 24 March 2022 - 16:05

@[member='marioo5'] U mnie czasem się trafi ze samiczka złoży jaja w taki sposób ze skleją się z podstawą pojemniczka, mój patent to podlanie troszkę letnią......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#8 sebekol

sebekol

    Moderator w działach gekony i gekon lamparci

  • Moderator
  • Z nami od: 5778 dni
  • Poland / Wielkopolskie / Poznań
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 28 March 2022 - 12:14

Dokładnie - letnia woda czasem rozwiązuje sprawę, jednak takie nawet lekko uszkodzone jaja zwykle gniją w czasie inkubacji.




0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.