Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


zdrowie

* * * * * 1 votes  
pasożyt chrząszcza




  • You cannot start a new topic
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1 kszomszcz

kszomszcz
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1049 dni
  • Poland / Małopolskie / Kraków
  • Płeć: Kobieta

Posted 16 May 2021 - 00:13

Miesiąc temu zakupiłam dwie larwy L3 Mecynorrhina torquata ugandensis (samiec i samica). Dwa dni temu obie larwy otrzymały odżywkę białkową (3 skruszone ziarenka suchej......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register

Attached Files






Similar Topics: pasożyt chrząszcza     x


#2 docfaq

docfaq
  • Koordynator działów
  • Z nami od: 2320 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 25 May 2021 - 14:08

To niekoniecznie muszą być jajeczka, niektóre roztocza przechodzą w stadium spoczynkowe (zapomniałem nazwy), w którym czekają na odpowiednie warunki. W tym czasie często przyczepiają się......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#3 kszomszcz

kszomszcz
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1049 dni
  • Poland / Małopolskie / Kraków
  • Płeć: Kobieta

Posted 25 May 2021 - 23:53

Bardzo dziękuję za odpowiedź. 

Mam nadzieję, że ,,glisty" nie zaszkodzą kokolitom larw E. schultzeorum, bo zauważyłam, że parę kręciło się w zewnętrznej strukturze kokolitu. 







#4 docfaq

docfaq
  • Koordynator działów
  • Z nami od: 2320 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 26 May 2021 - 22:40

Najprawdopodobniej są to nieszkodliwe organizmy, detrytusofagi lub coś w tym stylu. Proponowałbym jednak usunięcie tych prawdopodobnych roztoczy z przetchlinek, żeby nie zakłócały wymiany gazowej. 




0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.