Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


zachowania

- - - - -  
Otępiałe patyczaki




  • You cannot start a new topic
  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1 olliwia555

olliwia555
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1077 dni
  • Poland / Podkarpackie / Rzeszów
  • Płeć: Kobieta

Posted 09 May 2021 - 10:41

Mam dwa patyczaki, od wczoraj dziwnie się zachowują, przewracają na plecy i nie dają rady się wspinać, leżą na podłożu w tej samej pozycji jak......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register





Similar Topics: Otępiałe patyczaki     x


#2 Raist

Raist

    Moderator: Straszyki

  • Moderator
  • Z nami od: 5990 dni
  • Poland / Zachodniopomorskie / Wolin
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 09 May 2021 - 12:48

Jaki pokarm? Zmieniany ostatnio?



#3 olliwia555

olliwia555
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1077 dni
  • Poland / Podkarpackie / Rzeszów
  • Płeć: Kobieta

Posted 09 May 2021 - 13:28

na początku zimy zmieniłam im malinę na bazylię i jadły ją do tej pory i nic się nie działo, diety nie zdążyłam im zmienić. Mam......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






#4 Raist

Raist

    Moderator: Straszyki

  • Moderator
  • Z nami od: 5990 dni
  • Poland / Zachodniopomorskie / Wolin
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 09 May 2021 - 13:59

Wygląda na zatrucie pokarmem. Zarówno bazylia, jak i brzoza nie były dobrym pomysłem. Raczej niewiele da się zrobić, poza zmianą pokarmu na jeżynę lub malinę......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#5 olliwia555

olliwia555
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1077 dni
  • Poland / Podkarpackie / Rzeszów
  • Płeć: Kobieta

Posted 09 May 2021 - 14:15

Bazylię im dałam jako pokarm na zimie, nic im się po niej nie działo, najbardziej podejrzewam tą brzozę, natomiast trochę to jak dla mnie dziwnie......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#6 Aftellen

Aftellen
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1309 dni
  • Poland / Dolnośląskie / Wrocław
  • Płeć: Kobieta

Posted 11 June 2021 - 18:10

Hej, też tak miałam ostatnio. Okazało się, że to mogła być jakaś choroba grzybiczna (plamki na odwłoku). Po tygodniu zmarły.
Polecam porządnie wyczyścić, wydezynfekować i......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#7 olliwia555

olliwia555
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1077 dni
  • Poland / Podkarpackie / Rzeszów
  • Płeć: Kobieta

Posted 11 June 2021 - 18:18

Już niestety umarły jakiś czas temu, też porządnie wymyłam terrarium i wywietrzyłam, bardzo możliwe ze to była jakaś choroba, ale bardzo dziękuję za odpowiedź :)



0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.