Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


warunki hodowli

- - - - -  
Pierwszy gekon orzęsiony - kilka pytań przed zakupem




  • You cannot start a new topic
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1 martynka95

martynka95
  • Nowy terrarysta
  • Z nami od: 1079 dni
  • Poland / Łódzkie / Zduńska Wola
  • Płeć: Kobieta

Posted 04 May 2021 - 13:28

Cześć :) Z góry przepraszam jeżeli temat już się pojawił, ale nie znalazłam nic podobnego.

 

Planuję zakup gekona orzęsionego. Czytałam już sporo, ale chętnie......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






Similar Topics: Pierwszy gekon orzęsiony - kilka pytań przed zakupem     x


#2 uzalezniony

uzalezniony
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1082 dni
  • Poland / Warmińsko-mazurskie / Kętrzyn
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 04 May 2021 - 16:27

Ja mam 1 orzęska ( malucha). Ma terrarium 30x30x30. Przeniose go do większego gdy urośnie . Mam sztuczne rośliny. Na podłoże polecam ręczniki papierowe .......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#3 docfaq

docfaq
  • Koordynator działów
  • Z nami od: 2338 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 07 May 2021 - 18:46

1. Moim zdaniem lepiej trzymać pojedynczo, aczkolwiek wiele osób trzyma w parach lub grupach, więc na pewno się da. Nie są to gekony stadne, także......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#4 madly

madly

    Pomocny w działach: Gekony, oświetlenie, budowa terrarium

  • Pomocny
  • Z nami od: 2591 dni
  • Poland / Pomorskie / Gdańsk
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 07 May 2021 - 20:20

Nie rzucaj się na parki i harem. Myślenie w kategoriach ludzkich nie przenosi się na jaszczurki. @[member='docfaq'] trochę opisał i uwierz mi, że z jednym......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register




0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.