Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


rozmnażanie

- - - - -  
Kokon po trzech tygodniach od kopulacji




  • You cannot start a new topic
  • Please log in to reply
8 replies to this topic

#1 Erm

Erm
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2200 dni
  • Poland / Łódzkie / Ozorków
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 17 April 2021 - 19:02

Moja versi dzisiaj mnie totalnie zaskoczyła, gdy podczas zraszania terrarium zobaczyłem u niej kokon... Co prawda spodziewałem się kokonu, bo nie dawno ją dopuszczałem, ale......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






Similar Topics: Kokon po trzech tygodniach od kopulacji     x


#2 stachu92

stachu92
  • Terrarysta
  • Z nami od: 5069 dni
  • Poland / Śląskie / Częstochowa
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 17 April 2021 - 20:00

Czas po jakim ptasznik zrobil kokon po kopulacji nie ma znaczenia na zaplodnienie. Moze byc tak jak mowisz- szykowala sie do probnego. Sa przypadki kokonow......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#3 Erm

Erm
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2200 dni
  • Poland / Łódzkie / Ozorków
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 17 April 2021 - 20:09

Wiem, że nie ma żadnego znaczenia, przecież do zapłodnienia nie dochodzi wewnątrz ciała samicy. Po prostu chciałem się dowiedzieć, czy takie przypadki są dosyć częste.......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#4 H130d

H130d

    Konto zablokowane do czasu wyjaśnienia wątpliwości transakcji z użytkownikiem Patryk_B

  • Zbanowani
  • Z nami od: 1095 dni
  • Romania
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 19 April 2021 - 18:24

Tak, myślę że mogła to zaplanować


#5 RuunAwayBoy

RuunAwayBoy
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2011 dni
  • Poland / Śląskie / Sosnowiec
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 19 April 2021 - 21:28

3 tygodnie dla versi na złożenie kokonu to raczej optymalny czas tak że żadnej rewelacji ;) 
3 dni to była by anomalia , ewenement ale......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#6 Erm

Erm
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2200 dni
  • Poland / Łódzkie / Ozorków
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 20 April 2021 - 04:16

3 tygodnie dla versi na złożenie kokonu to raczej optymalny czas tak że żadnej rewelacji ;) 
3 dni to......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#7 zdezintegrowany

zdezintegrowany
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6450 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 20 April 2021 - 07:28

A skąd masz pewność, że jaja są zapłodnione?



#8 dexter1182

dexter1182
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3910 dni
  • Poland / Lubelskie / Lublin
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 20 April 2021 - 09:17

Miałem w kolekcji kokon C.versicolor  złożony po 16 dniach od kopulacji, w 100% zapłodniony, także, bądź dobrej myśli kolego :) Szczególnie ,ze u mnie był......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


Edited by dexter1182, 20 April 2021 - 09:18.


#9 Erm

Erm
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2200 dni
  • Poland / Łódzkie / Ozorków
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 20 April 2021 - 14:18

A skąd masz pewność, że jaja są zapłodnione?

Ponieważ na trzy dopuszczenia dwa razy widziałem cały......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register








0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users





© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.