Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


terrarium zakończone

* * * * * 1 votes  
Pierwsze terrarium jakie zbudowałam




  • You cannot start a new topic
  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1 JOLIK

JOLIK
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1107 dni
  • Poland / Śląskie / Bytom
  • Płeć: Kobieta

Posted 15 April 2021 - 14:41

Witam wszystkich.

Właśnie mija rok jak oddałam w użytkowanie moje pierwsze własnoręcznie zbudowane terrarium. Pragnę tu zaznaczyć, że wcześniej zanim moja córka postanowiła posiadać agamę,......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register

Attached Files


Edited by JOLIK, 16 April 2021 - 17:00.





Similar Topics: Pierwsze terrarium jakie zbudowałam     x


#2 k7l

k7l

    Moderator w działach jaszczurkowych

  • Moderator
  • Z nami od: 2528 dni
  • Poland / Śląskie / Ruda Śląska
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 18 April 2021 - 11:46

@[member='JOLIK'] Jak dla mnie to wyszło rewelacyjnie jak na pierwszy raz!  :eek: Agamka pewnie bedzie zadowolona :)   



#3 JOLIK

JOLIK
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1107 dni
  • Poland / Śląskie / Bytom
  • Płeć: Kobieta

Posted 18 April 2021 - 15:16

Dziękuję bardzo za dobre słowo. Lucyferowi terrarium bardzo przypadło do gustu, a jak widać na zdjęciu kotu też.







#4 k7l

k7l

    Moderator w działach jaszczurkowych

  • Moderator
  • Z nami od: 2528 dni
  • Poland / Śląskie / Ruda Śląska
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 18 April 2021 - 15:56

@[member='JOLIK'] aż miło poczytać ze poczatkująca osoba wie jakiej wielkości terrarium dla swojego gada będzie dobre, jakie zastosować ogrzewanie i jakie podłoże :) Solidne przygotowanie......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#5 JOLIK

JOLIK
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1107 dni
  • Poland / Śląskie / Bytom
  • Płeć: Kobieta

Posted 20 April 2021 - 18:25

Naprawdę bardzo dziękuję za miłe słowa. Gdy moja córka postanowiła mieć Agamę poszliśmy na układ, że ona zbiera na jaszczurkę( bo nie chcieliśmy z hodowli......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#6 madly

madly

    Pomocny w działach: Gekony, oświetlenie, budowa terrarium

  • Pomocny
  • Z nami od: 2599 dni
  • Poland / Pomorskie / Gdańsk
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 20 April 2021 - 18:52

I to jest właściwe podejście, a efekt "odrobionej pracy domowej" widać w terrarium i stworzonych warunkach dla zwierzaka za którego ponosi się odpowiedzialność. Też przeszedłem......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#7 JOLIK

JOLIK
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1107 dni
  • Poland / Śląskie / Bytom
  • Płeć: Kobieta

Posted 22 April 2021 - 11:32

Zgadzam się Z Wami w 100%, do przyjęcia KAŻDEGO zwierzaka trzeba się przygotować i przemyśleć temat, nawet tak niby popularnego jak pies czy kot (......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register




0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.