Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


terrarium - pozostałe tematy

- - - - -  
Jaka bezpieczna farba do metalu




  • You cannot start a new topic
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1 Amidarasilver

Amidarasilver
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1329 dni
  • Poland / Mazowieckie / Pruszków
  • Płeć: Kobieta

Posted 07 April 2021 - 17:43

Mam terrarium z metalową ramą a że wilgotność będzie w nim duża to chce zabezpieczyć metal przed rdzą. Kupiłam farbe Hard Head ale doczytałam że......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register





Similar Topics: Jaka bezpieczna farba do metalu     x


#2 Amidarasilver

Amidarasilver
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1329 dni
  • Poland / Mazowieckie / Pruszków
  • Płeć: Kobieta

Posted 07 April 2021 - 18:53

Teraz znalazłam farbę śnieżki - supermal emalia akrylowa bezpieczna dla dzieci. Trzeba jednak wcześniej pomalować podkładem antykorozyjnym a sama rama ma już na sobie farbe.......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register

Edited by Amidarasilver, 07 April 2021 - 19:24.


#3 Scientist

Scientist
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1396 dni
  • Poland / Małopolskie / Kraków
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 07 April 2021 - 22:04

Jeśli stelaż nie jest zardzewiały, to sprawdź magnesem, czy to w ogóle stal... aluminium nie rdzewieje, więc szkoda ponownie lakierować...

Jeśli lakier na......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register

Edited by Scientist, 07 April 2021 - 22:40.






#4 Amidarasilver

Amidarasilver
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1329 dni
  • Poland / Mazowieckie / Pruszków
  • Płeć: Kobieta

Posted 07 April 2021 - 23:36

@[member='Scientist'] ślicznie dziękuję! Teraz doczytałam że stelaż jest pokryty epoksydową/poliestrową powłoką proszkową. Jeśli pomaluje go jednym ze spreyów (nie jest nigdzie zardzewiały) to w przyszłości......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register

Edited by Amidarasilver, 08 April 2021 - 00:07.


#5 Scientist

Scientist
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1396 dni
  • Poland / Małopolskie / Kraków
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 08 April 2021 - 00:16

Każdy lakier można obić, przeciąć,zrysować i rdza gotowa. Epoksyd proszkowy jest twardszy od normalnej emalii. Ewentualne uszkodzenia możesz punktowo naprawiać "lakierem zaprawkowym" w wersji akrylowej......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.