Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


żywienie

- - - - -  
Anakonda rozkarmianie




  • You cannot start a new topic
  • Please log in to reply
23 replies to this topic

#1 chrupcia

chrupcia
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1627 dni
  • Poland / Małopolskie / Zakopane
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 30 March 2021 - 23:45

Witam
Jestem od 1.5 tygodnia posiadaczem 2 miesięcznej anakondy zielonej, nie przyjęła pokarmu przy pierwszym karmieniu tydzień temu, dzisiaj będę próbował ponownie, ma ktoś doświadczenie......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


Edited by chrupcia, 31 March 2021 - 15:34.





Similar Topics: Anakonda rozkarmianie     x


#2 sneyks

sneyks
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2223 dni
  • Poland / Małopolskie / Kraków
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 31 March 2021 - 23:24

Zielona czy Żòłta? Ogòlnie to bez stresu, kiedy ostatnio jadła? Nie przenoś bo zestresujesz zwierzaka. Temperatura i wilgotność w normie? Kryjòwka i basen obecne? Nie......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#3 Boa1982

Boa1982
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3706 dni
  • Poland / Wielkopolskie / Luboń
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 01 April 2021 - 13:52

Przede wszystkim daj jej się zaaklimatyzować. Owszem, zdarzają się węże, które potrafią konsumować w dniu przyjazdu do domu, ale jeśli okaz będzie płochliwy, a Ty......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






#4 Jaguś

Jaguś

    Pomaga na forum ;)

  • Pomocny
  • Z nami od: 4245 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Kobieta

Posted 01 April 2021 - 13:56

1. Czy ma basen w terra ?

2. Daj jej jakąś kryjówkę - polecam tubę korkową: wuielbiają je, bo łatwo się po nich wspinać i......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#5 chrupcia

chrupcia
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1627 dni
  • Poland / Małopolskie / Zakopane
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 02 April 2021 - 19:35

Anakonda Zielona, dwu miesięczna 

1 - Basen na 3/5 terra
2/3 - siedzi na lignocelu i tam sie zakopuje więc uznałem że to może......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#6 chrupcia

chrupcia
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1627 dni
  • Poland / Małopolskie / Zakopane
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 02 April 2021 - 21:58

Robiłem jej dzisiaj porządki i przy okazji ją zważyłem (równe 280g) żeby w razie czego wiedzieć czy nie traci na wadzę, waga chyba odpowiednia jak......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#7 Jaguś

Jaguś

    Pomaga na forum ;)

  • Pomocny
  • Z nami od: 4245 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Kobieta

Posted 06 April 2021 - 11:19

Jeśli poprzedni właściciel karmil ją mrożonkami to nie próbuj dawać jej żywego. 1. będziesz musiał znów przestawiać na mrożonki i cyrk się zacznie od początku,......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#8 chrupcia

chrupcia
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1627 dni
  • Poland / Małopolskie / Zakopane
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 01 May 2021 - 11:30

Do tej pory nie zjadła ale już dowiedziałem się że miesiąc nie jedzenia przez młodą anakondę to żaden powód do paniki

Ciekawi mnie jedna......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


Edited by chrupcia, 01 May 2021 - 11:32.


#9 constrictors

constrictors
  • Terrarysta
  • Z nami od: 5602 dni
  • Poland / Wielkopolskie / Śrem
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 11 May 2021 - 14:18


Zauważyłem że ma czyste oko tzn mała wąska źrenica i jest sporo żywsza, wcześniej miała czarne oko więc ewidentnie była......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






#10 chrupcia

chrupcia
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1627 dni
  • Poland / Małopolskie / Zakopane
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 21 May 2021 - 15:00

???

 

To nie wpływ stresu tylko światła, wąska źrenica jak jest jasno pełna źrenica jak jest ciemno.

......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.