Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


wybór zwierzęcia

- - - - -  
Jaki ptasznik nadrzewny na początek hodowli ?



Best Answer mateusz03, 30 March 2021 - 21:28

P. irminia C. versicolor moim zdaniem są bardzo dobre dla początkujących i ładne. Go to the full post



  • You cannot start a new topic
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1 Snakes2137

Snakes2137
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1123 dni
  • Poland / Śląskie / Tychy
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 30 March 2021 - 20:17

Szukam ptasznika nadrzewnego do mojej hodowli. Nie wiem tylko jaki ptasznik by pasował dla początkujących.

Mam 2 ptaszniki na razie i chciałbym się spytać......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






Similar Topics: Jaki ptasznik nadrzewny na początek hodowli ?     x


#2 karol993

karol993
  • Terrarysta
  • Z nami od: 5415 dni
  • Poland / Wielkopolskie / Poznań
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 30 March 2021 - 20:23

Podpowiedz jakie masz teraz obecnie pająki. Łatwiej będzie coś podpowiedzieć, na ogoł na początek poleca się Caribeny Versi. Nie przejawiaja agresji są spokojne chętnie jedzą.......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#3 Snakes2137

Snakes2137
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1123 dni
  • Poland / Śląskie / Tychy
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 30 March 2021 - 21:26

Podpowiedz jakie masz teraz obecnie pająki. Łatwiej będzie coś podpowiedzieć, na ogoł na początek poleca się Caribeny Versi. Nie......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#4 mateusz03

mateusz03
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1300 dni
  • Poland / Wielkopolskie / Stęszew
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 30 March 2021 - 21:28   Best Answer

P. irminia C. versicolor moim zdaniem są bardzo dobre dla początkujących i ładne.


#5 Exotic_sk

Exotic_sk
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1452 dni
  • Poland / Wielkopolskie / Krotoszyn
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 31 March 2021 - 16:07

Powiedz mi jaki kolor ci się podoba, a znajdę ci takiego ptasznika hahaha. Jest całkiem sporo gatunków, które spełniają twoje kryteria. Avi i ex.avi są......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register




0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users





© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.