Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


zdrowie

- - - - -  
Czy regius nie jest za chudy




  • You cannot start a new topic
  • Please log in to reply
8 replies to this topic

#1 trakowiec

trakowiec
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1386 dni
  • Poland / Lubuskie / Żagań
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 23 February 2021 - 19:38

Witam! Mam pytanki mam rega ma jakies 6 msc karmie go raz na tydzien czasem na dwa czasem na 3 jedna myszka 15G bo wuecej......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register

Attached Files


Edited by trakowiec, 23 February 2021 - 19:50.





Similar Topics: Czy regius nie jest za chudy     x


#2 Blass

Blass
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1597 dni
  • Poland / Małopolskie / Kraków
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 23 February 2021 - 20:08

Jak na samicę w tym wieku to bez szału. Zmień rozmiar karmówki bo 15g myszki to się podaje zbożakowi a nie nie regowi który chwilę......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#3 trakowiec

trakowiec
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1386 dni
  • Poland / Lubuskie / Żagań
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 23 February 2021 - 20:29

Próbowałem dawac szczury 20G ale tylko raz mi sie udało dzien po karmieniu myszą zjadła szczura a od tamtej pory szczur dla niej jak powietrze......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






#4 Blass

Blass
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1597 dni
  • Poland / Małopolskie / Kraków
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 23 February 2021 - 20:56

Nie chce szczura ponieważ przez długi czas była karmiona tylko myszami i do tego przywykła. Ogólnie im szybciej przestawi się rega na szczury tym lepiej.......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#5 trakowiec

trakowiec
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1386 dni
  • Poland / Lubuskie / Żagań
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 23 February 2021 - 21:00

Probowalem tak jak u zbozakow podawac dwie myszki pod rzad ale konczylo sie to zwijaniem w kulke i ucieczka i proboje teraz karmic wieczorem i......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#6 Blass

Blass
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1597 dni
  • Poland / Małopolskie / Kraków
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 23 February 2021 - 21:19

Bardzo możliwe że nie jest zainteresowana ponieważ rozmiar myszy jej nie odpowiada. Kup szczura 50g i spróbuj podać a być może reakcja węża będzie inna.......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






#7 trakowiec

trakowiec
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1386 dni
  • Poland / Lubuskie / Żagań
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 23 February 2021 - 21:23

Teraz zostawielem jej mysz 20-25g a szczury mam 25G i one sa jak dwie prawie takie myszy ale sprzedajacy w sklepie powiedzial mi, ze oni......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#8 MikeB

MikeB

    Pomocny wszechkolwiek

  • Pomocny
  • Z nami od: 4809 dni
  • Canada
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 25 February 2021 - 18:59

Nie zaczynaj z mastomyszami jak nie musisz. Mastomysz to jest to co regi lubia najbardziej, ale jak @[member='Blass'] pisal, przyzwyczaisz i bedzie trudno odzwyczaic. Ja biore......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#9 trakowiec

trakowiec
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1386 dni
  • Poland / Lubuskie / Żagań
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 25 February 2021 - 19:20

Aha wporządku bo tak jak pisalem raz bylo tak ze dalem jej mysz i na kolejny dzien dalej chodzila wieczorem i węszyła wszedzie wiec dalem......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.