Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


zachowania

- - - - -  
Tliltocatl albopilosus po ostatniej wylince zmieniło się usposobienie




  • You cannot start a new topic
  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1 Kamell84

Kamell84
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1274 dni
  • Poland / Dolnośląskie / Wrocław
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 21 February 2021 - 15:40

Witam forumowiczów , moje zapytanie kieruję do bardziej doświadczonych kolegów i koleżanek w hodowli Ptaszników , otóż po ostatniej wylince mój kędziorek zaczął się zachowywać......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register

Attached Files






Similar Topics: Tliltocatl albopilosus po ostatniej wylince zmieniło się usposobienie     x


#2 docfaq

docfaq
  • Koordynator działów
  • Z nami od: 2320 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 22 February 2021 - 21:14

Ja bym powiedział trudno i płynął dalej. Raczej nie uda się poznać konkretnej przyczyny, może potrzebuje więcej miejsca, żeby się uspokoić. ;) 



#3 Kamell84

Kamell84
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1274 dni
  • Poland / Dolnośląskie / Wrocław
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 22 February 2021 - 21:45

Jeśli chodzi o ilość miejsca to uważam iż ma go wystarczająco dużo i może z tego powodu zrobił się taki "dziki" że ma tego miejsca......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






#4 docfaq

docfaq
  • Koordynator działów
  • Z nami od: 2320 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 22 February 2021 - 21:49

Wątpię, by nadmiar miejsca był przyczyną, ewentualnie brak kryjówki, ale u Ciebie ma. 



#5 AbaddonBCN

AbaddonBCN

    Uprzednio Moderator na działach pajęczarskich

  • Terrarysta
  • Z nami od: 4230 dni
  • Poland / Świętokrzyskie / Kielce
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 23 February 2021 - 03:25

Charakter pająka jest cechą osobniczą na którą nie mamy raczej żadnego wpływu. Może trafić się łagodny i potulny murinus jak i agresywny kędziorek. Raczej nie......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#6 Kamell84

Kamell84
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1274 dni
  • Poland / Dolnośląskie / Wrocław
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 23 February 2021 - 10:07

Zastanawia mnie jeszcze jedna rzecz która wcześniej nie miała miejsca, otóż mój Kędziorek przestał korzystać z kryjówki i cały czas przesiaduje na zewnątrz. Czym może......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






#7 AbaddonBCN

AbaddonBCN

    Uprzednio Moderator na działach pajęczarskich

  • Terrarysta
  • Z nami od: 4230 dni
  • Poland / Świętokrzyskie / Kielce
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 25 February 2021 - 02:13

Na to pytanie również nikt nie poda konkretnej odpowiedzi. Jeśli warunki w terrarium/pojemniku są prawidłowe to nie masz powodu aby się martwić. Ciesz się, że......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register




0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.