Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


warunki hodowli

- - - - -  
podłoże dla chrząszczy




  • You cannot start a new topic
  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1 kacper06

kacper06
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2120 dni
  • Poland / Śląskie / Pszczyna
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 20 February 2021 - 11:32

Witam, czy dla larw chrząszczy mecynorrhina torquata ugandensis wystarczą zbutwiałe liście z lasu? Czy dodać trochę karmy dla rybek albo czegoś innego i jak często należy......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






Similar Topics: podłoże dla chrząszczy     x


#2 Raist

Raist

    Moderator: Straszyki

  • Moderator
  • Z nami od: 5969 dni
  • Poland / Zachodniopomorskie / Wolin
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 21 February 2021 - 11:43

Liście z dodatkiem próchna będą optymalne. Pozostałe składniki są zbędne - oczywiście można urozmaicać, ale trzeba uważać na pleśń. Podłoże powinno być stale wilgotne, ale......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#3 kacper06

kacper06
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2120 dni
  • Poland / Śląskie / Pszczyna
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 21 February 2021 - 19:39

O dziękuję bardzo, mam jeszcze pytanie apropo liści. Czytałem że powinny to być liście wyłącznie buku i dębu. Stanie się coś larwie jak spożyje przypadkowo......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#4 Raist

Raist

    Moderator: Straszyki

  • Moderator
  • Z nami od: 5969 dni
  • Poland / Zachodniopomorskie / Wolin
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 21 February 2021 - 20:33

Nie ma zbyt dużego ryzyka - ważne żeby to było drzewo liściaste, przy założeniu, że podstawąjest dąb i buk.


#5 kacper06

kacper06
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2120 dni
  • Poland / Śląskie / Pszczyna
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 21 February 2021 - 20:35

Ok ,dzięki za rzetelne informacje



#6 Paulinna

Paulinna
  • Terrarysta
  • Z nami od: 785 dni
  • Poland / Pomorskie / Gdańsk
  • Płeć: Kobieta

Posted 08 February 2022 - 13:05

Ten wątek bynajmniej najnowszy nie jest, ale nie chcę tworzyć nowego, ponieważ myślę, że dla osób doświadczonych to pytanie jest banalne; mam nadzieję, że ktoś......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#7 Raist

Raist

    Moderator: Straszyki

  • Moderator
  • Z nami od: 5969 dni
  • Poland / Zachodniopomorskie / Wolin
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 09 February 2022 - 08:52

Dzięki niewyparzeniu liści zachowujemy właściwie 100% składników odżywczych zawartych w takim substracie (przede wszystkim naturalną grzybnię, która obumiera na skutek wyparzania). Innymi słowy - taki......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register




0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.