Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


żywienie

- - - - -  
Czy suszone larwy mącznika mogą być dobrym pokarmem jako taki "zapełniacz"




  • You cannot start a new topic
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1 sfieszontko

sfieszontko
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1270 dni
  • Poland / Pomorskie / Słupsk
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 16 February 2021 - 13:43

Dzień dobry wszystkim

 

Od pewnego czasu zostawiam w "miseczce" ( nakrętka od słoika bo nie znalazłem małego rozmiaru w sklepie) suszone larwy mącznika (posypane......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






Similar Topics: Czy suszone larwy mącznika mogą być dobrym pokarmem jako taki "zapełniacz"     x


#2 Chan

Chan
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2141 dni
  • Poland / Dolnośląskie / Wrocław
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 16 February 2021 - 21:15

Z młodymi agamami przyjmuje się, że powinny jeść do syta, czyli tak długo, aż nie przestanie odmawiać pokarmu. Natomiast co do mączników- maluchy nie powinny......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#3 sfieszontko

sfieszontko
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1270 dni
  • Poland / Pomorskie / Słupsk
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 17 February 2021 - 08:52

@[member='Chan'] Dziękuje za odpowiedź 

 

Niestety jednak nie mogę kupować karaczanów ze względu na reszte domowników (udało mi się ich namówić dopiero na świerszcze i......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#4 docfaq

docfaq
  • Koordynator działów
  • Z nami od: 2347 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 22 February 2021 - 21:00

Ja nie widzę powodu do zostawiania suszonych owadów w miseczce, ale skoro już mają być, to również moim zdaniem świerszcze lub karaczany będą lepsze. Spójrz......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register




0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.